Přejít na výpis diskuzí

Deborah Kahlová

OSOBNOST 7.10.2009 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • goldenka

    podovod!

    leos rekl sptne tel.cislo!!bych rekla ze to nechcou resit aby nemeli ostudu!protoze vsecky videa na nova.cz jedou krome debie(2 CHYBY U JEDNOHO CLOVEKA)......proste nova vsecko zapira a nechce mit skandal!jedine video je na youtube!jo a taky nechapu jak mohl nekdo posilat hlasy adriane kdyz v prvnim semifinale vubec nezpivala ale zkrehotala!!!to se mi zda divne aby mela min hlasu debie nez krakorajici adriana!!proste to zapiraji a nikdy se nepriznaji,protoze debie zpivala skoro ze vsech nejlip,,takze nemela vypadnout! *14* 4rever*
    • goldenka

      Re: podovod!

      ***podvod
  • Debi - v tom zpěvu pokračuj...

    ...určitě se nenech odradit nepostoupením v Superstar, byla by to chyba. Slyšel jsem tě jen v té poslední písni, ale i z té jedné se dalo vycítit, že máš v sobě něco víc, bylo cítit, že i porota to cítila a já ti říkám jako "slyšící" muzikant!!!
    P.S. Jen si dej pozor, aby když dojdeš nějakých úspěchů, tak aby ti to nevlezlo do hlavy - u tohohle fenoménu cítím, že to pak těm lidem leze na mozek a často se jim to promítne do "kvality" hlasu. Ty jsi zatím v poho... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit