Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu lidi, co soudí jen podle postavy. Že přibrala? chtěla bych vidět vás dokonalé. *11* Demi je velmi talentovaná. Poslechni si ji live a uvidíš, že zpívat prostě umí. Když už chcete porovnávat Selenu a Demi, tak byste si měli poslechnout i Selenu live a neusuzovat Selenu lepší podle vzhledu, protože když si je poslechnete, zjistíte, že Seleny hlas je mizerný a naživo nezazpívá nic, vždycky tam má raději vokály. To je věc, kterou Demi přinejmenším nepotřebuje. *3* |Slyšeli jste national athem z tohoto roku? myslíte si, že by to Selena zazpívala? Já tedy ne *2*
  • Nevím, proč když jednu obhajujete, tak ty ostatní urážíte. Demi je skvělá, silná holka. Zvládla svoje problémy, a to je opravdu úžasný. Jasně, Selena možná nezpívá živě tak skvěle, jako jiní, ale ona zpívá jenom pro zábavu. Miley je zase v období, kdy si chce vyzkoušet taky něco jinýho, než být za tu malou Hannu Montanu. Taky koho by to pořád bavilo?? Jediný co vím je, že ani jedna NENÍ TLUSTÁ, (Selena dokonce až trochu moc hubená, ale to má prý od přírody), a že se snaží pomáhat lidem, a všechny si umí přiznat svoje chyby. Miley sice kouří, ale chce přestat. Demi si zase přiznala, že má problémy a vyléčila se. A Selena zase ví, že zpívání není to, čím by se měla přímo "živit", ale zpívá pro zábavu. Tak je neurážejte, prosím! *3*
  • Demi je moje nej. zpěvačka a herečka moc ji obdivuji a chtela bych jí potkat na živo.Je krásná a moc me mrzí ze se rozesla se Shanem Greem *5* *1* *2* *3*
    • Souhlasím mě to taky mrzí se Shanem rozešli
  • Demi je naprosto dokonalá.
  • Opravdu nechapu ty lidi co nadavaji demi, co o ni rikaji ze je prý tlusta pritom je uplne normalni uz nekolikrat jsem se divala na jeji fotky a je uplne normalni a to same i Miley no asi zrejme zavist nebo uz fakt nwm.
    Ja nemam Demi rada a ani je nenavidim beru ji uplne normalne, ale vzdycky kdyz vidim jak sve problemy perfektne zvladla a je ted OK tak si reknu ze kdyz ono zvladla tohle tak ja to taky musim zvladnout a vzdy mi to pomuze.
  • je hrozne hezka a ktomu i dobre zpivat a moc se mi libila v programu na ochranu princezen *14* *3* *4*
  • je hrozna hezka a ktomu i dobre zpiva a moc se mi libila ve filmmu program na ochranu princezen
  • Demi je naj naj naj lepšia spevácka na celom svete ona dokázala toľko veľa co vy si neviete ani prestaviť a píšete take somariny ze je hnusná a tak je krásna krásne spieva tak co má úžasne pesničky Demi si môj veľmi idol
  • Jennie
    strašně jsem ji začala poslouchat, ještě před čtvrt rokem jsem ji vůbec neznala, jen to jméno mi něco říkal...ale teď si stahuju její videoklipy a pouštím v televizi, dost jsem si ji oblíbila, má fakt LOVELY VOICE *2* *2* *2* považuju ji asi za nejlepší, opravdu super *3*
    • já jsem na tom podobně
  • MAM DEMI VELICE RADA -ta nova pisen HEARD ATTACK je fakt super *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit