Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi, hele takže takhle: Demi měla bulimii, od dvanácti let se řezala, opustil jí její vlastní otec,......... Takže kdo očekává že bude úplně OK?
    ale ona dokázala, že to jde
    a že trošku přibrala? myslím, že jí ten nový styl sluší víc a kdo chcete skutečný facebook, protože jsem ji viděla přes webku, tak tady napište. Ptala jsem se ji, jestli ho tady muzu dat a ona odpovedela ze jo, že bude ráda, takže takhle. Nechápu proč se chodíte když pak říkáte že je tlustá a nemáte ji rádi.

    Já ji mám ráda moc a je vtipná a milá. *3* *14*
    • Ahoj,chtěla jsem se jen zeptat jak to s ní teď vypadá :) Já ji mám taky velice ráda a obdivuju ji.
      A ty si s ní vážně povídáš přes webku?
    • Dáš nám ten facebook..? :))
    • Přesně, vypadá líp než kdy předtím... Strašně se mi líbi její hudba hlavně z 3 alba, které je naprosto skvostné!!!! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Kdo uráží Demi, tak je kret*n! Poslechněte si tohle: http://www.youtube.com/watch?v=YrgjzSIhVVQ
    a pokuste se jí znovu urazit. Kdo umí tohle vyzpívat? Já teda ne, ani blbá Selena, že? Ta kráká jak nas...štvaný orangutan, který má zaražené prdy... *1* *1* Takže absolutně nechápu urážky na Demi. Jasně, je to torochu psychouš, ale kdo ji má právo soudit? Jasně, právě přibrala, ale co je na tom špatného? Lepší než trpět bulimii a být na dně. A že se řeže? Řeže se spousta lidí a nikdo se do nich nenváží, tak proč se navážet zrovna do ní, do Demi? Jediné, co mě na Demi štve je volba šatů - a to jen kvůli mega výstřihům a blbým volbám podprsenky, v kterých vypadají její prsa nechutně uměle a hrozně nabušeně... *1* *1*
    Jinak jí nemám co vyčíst, protože je to úžasná zpěvačka a to je hlavní, a v tom jí smekám, protože zpívat doopravdy umí!
  • Demi Lovato je naj kto suhlasi lyke
  • Demi jsem začala poslouchat poměrně nedávno, dřív pro mě byla jen nezajímavou Disney hvězdičkou, o kterou jsem neměla zájem, špatně! Po tom, co jsem dokola poslouchala "Cool for the Summer" jsem si ji ale oblíbila. Mám všechna alba a můžu ji poslouchat dokola. Má krásné písničky, a když jsem o ní zjišťovala víc, byla jsem až šokovaná, čím vším prošla, proto můj obdiv k ní stále roste. Moc děkuji za úžasné písničky, Demi! :)
  • Proč naražite do Demi Lovato . Demi nemohla za to že měla PPP tak se jí neposmívejte
    • eliza.urb
      Co je to PPP?
  • Ahojte fanoušci Demi. *3*
    Je blbost aby chodila s Niallem to si tady nějaký velký fanda Diall|Nemi vymyslel. Demi chodí s Wilmer Valderrama. Tak proč to tady není ? A místo toho jsou tady jen fejky? *13* *1* (NOH8) *4*
  • verik93

    Demi a Selena už jsou zase spolu

    *14* Jóóó Demi a Selena (Delena) už jsou zase spolu, nejlepší kamarádky se nám vrátily!! *4*
    Takže nějaký keci, že Taylor Swift přebrala Sell Demi, tak na to se už vyprdněte, protože Taylor mám ráda a ona toho není schopná *4*
    Já jsem neskutečně ráda, že už jsou Demi a Selena zase spolu :) Jsou to pro mě ty nejlepší a nejkrásnější zpěvačky a herečky na světě :) Jsou pro mě všechno *14* tady je ta fotka z jejich společno večera, Demi na twitteru psala, že byly na večeři, tak tady je ta fotka http://plixi.com/p/86928158 Zdravím všechny *5*
    • Re: Demi a Selena už jsou zase spolu

      by ses divila cetla jsem o taylor ze je lamacka srdci...
      • verik93

        Re: Re: Demi a Selena už jsou zase spolu

        to taky nesmíš věřit všemu co přečteš :D
    • Re: Demi a Selena už jsou zase spolu

      by ses divila cetla jsem o taylor ze je lamacka srdci...
    • Re: Demi a Selena už jsou zase spolu

      ahoj pukud si chceš psát s demi a sel podívej se na lid na profil ddlovato-dm
    • verik93

      Re: Demi a Selena už jsou zase spolu

      Když budete chtít, tak si mě můžete přidat na facebooku http://www.facebook.com/verubaru *5*
  • mawtinkar

    !!!!

    Demi Lovato je ta nejusměvavější Star na světě...je strašně hezká..MIluju Tě Demi *14* *14*
  • DemiLovatoBFF
    Je ted krásnější než kdy předtím! :) *3*
  • Demi =)

    Demi mam rááádaa =)
    a je o HOOODNě lepšíí než Miley!! =P
    DEMI!! DEMI!! DEMI!! *14*
    • ilovevanesska

      Re: Demi =)

      jj presne Demi is bestttttttttttttttt *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit