Přejít na výpis diskuzí

Demis Roussos

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vzpomínky

    Neodolala jsem, abych si opět nepřipoměla nenapodobitelnou nádheru hlasu Demise a krásné pocity z doby dřívě minulých. Stále se mi chce při poslechu jeho písní, plakat, smát se.....
  • d

    vyborně zpiva, kam se na nej hrabou dnešní zpěváci :p
  • Demis

    Jsem moc ráda že jsem tyto stránky našla,byla jsem v Řecku na jeho koncertě 1988 a byla to naprostá bomba-sice nevypadá jako popstar ale je to prostě FRAJER!!!
  • Je skvělej..

    Mohu jen souhlasit! Také jsem dříve tohoto zpěváka neznala - ale vše se změnilo docela nedávno. V jedné naší televizi běžel před pár dny fr.seriál "Sandra, princezna rebelka" a tam zněla úplně famózní úvodní melodie. Nazpíval ji právě Demis Roussous - ta úvodní píseň byla tak vášnivá, divoká, tajemná - prostě nádherná!!!
    Od té doby jsem si sehnala několik písní od tohoto zpěváka a takřka denně se u nás hrají! *3*
  • Krásný člověk

    Písničky Demise Roussose jsem objevil teprve nedávno a musím říci, že čím víc je poslouchám, tím jsou krásnější. Manželka je taky zbožňuje. Nechápu proč jsem si jich nikdy nevšimnul. Asi je nikde nehrají, což je velká škoda.
    • Re: Krásný člověk

      Taky mě tento člověk nějak míjel. A dnes zjišťuji, jak jsem byla ochuzena. Vyměnila bych 1000 písní z rádií za jednu od Demise. *14*
    • Re: Krásný člověk

      Miloši, ono je to tím, že v médiích se protlačují stupidnosti, neboť mládí má zelenou, včetně těch v kapsách od tatínků, za který ty stupidnosti kupujou a se kterýma je vyhazujeme za dvěře jejich pokojíčků :)) Demise jsem objevil někdy kolem roku 75 díky mojí mamce. Já byl "rockove", proto nějak neoslnil. Ale v padesáti vidí člověk trošku dál../Zrovna teď ho poslouchám/. Hezký den všem...
  • Demis

    kdo by chtěl nějaky pisničky od Demise tak mi napiště na mail Dr.Rom@atlas.cz *5*
    • Re: Demis

      Ahoj Romčo tady romča...kde sezenu nejaky CD od tohoto umelce?diky
    • Re: Demis

      byl bych moc vděčný za zaslání písní od Demise R. Má nádherný hlas a melodické písně a v mládí to byl můj zpěvák. Dnes se nějak málo hraje. Děkuji mnoho. Jirka *8*
    • Re: Demis

      Dobrý den,
      stále nemohu najít nikde píseň, kterou jsem v roce 1976 poslouchal u bratrance z alba, které asi vyšlo někdy tehdy u nás v licenci. Na jeho obalu byl Demis v zeleném nebo hnědém klobouku. Byla to první píseň z první strany LP. Melodii si stále pamatuji, ale nikdy a nikde už jsem ji pak neslyšel. S bratrancem se vídám asi jednou za pět let a při setkání na to vždy zapomenu. Můžete mi pomoci? Moc děkuji.
      Libor Rojar
      • Re: Re: Demis

        Nebude to bratře píseň Forever And Ever?
        • Re: Re: Re: Demis

          Jedná se o píseň Sing An Ode To Love.
    • Re: Demis

      ja bych spis byla rada, kdyby sem nekdo pridal texty pisni, pokud by nekdo mel tu moznost, dekuji
      • Re: Re: Demis

        Ahoj Karolíno,
        nějaký texty bych sehnat mohla. Jestli ještě pořád Tvůj zájem trvá, ozvi se mi. E. *1*
  • muzete mi poslat nakou stranku kde si muzu stahnout nejaky pisnicky. diky mooooooc to potrebuju *3* *3* *4*
    • Re:

      písničky i s videi jsou na www.youtube.com, stačí si do vyhledávání zadat Demis Roussos nebo Aphrodita's child
  • Demis

    Poslouchá se moc hezky,vzhled už je horší... Mým favoritem je písnička Goodbye my love (nevím jestli je to přesný název, nebo jen refrén). *3*
    • Re: Demis

      V mém srdci si našla místo píseň Rain and Tears. Je v ní vše. *3*
      • Re: Re: Demis

        Tak tady je to naživo v Bratislavě. http://www.videonet.cz/hudba-videok lipy/svetove-oldies/demis-roussos-r ain-and-tears-live-in-bratislava-/v ideo-videt.html
    • Re: Demis

      A co tohle?
      http://www.youtube.com/watc h?v=KL_nKTnP2XM
    • Re: Demis

      Mě se také nejvíce líbí tato písnička.
  • Demis

    Jo Demise nezná hodně lidí, obzvlášť ne u nás. Ale ja jsem slyšel nějaky jeho pisničky a pak jsem sehnal DVD a má supr hlas a pisničky. Ale to se prostě musí líbit. Uzná ho jen ten kdo má hudební sluch.
    • Re: Demis

      Kde jsi prosím to cd nebo dvd sehnal???Díky *8*
    • Re: Demis

      Ano to bylo vyjádřeno přesně,vysoce uzná kdo má hudební sluch. V 70 tých letech se kupodivu u nás jeho písníčky hrály v radiu.
      Takže pro pamětníky by měl být znám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit