Přejít na výpis diskuzí

Domenico Martucci

OSOBNOST 27.12.2011 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co že to je? Zpěvák? *1* Vždyť to jeho řvaní rve uši. Hlupák, který měl jediné štěstí v tom, že něco zdědil po otci.
  • Domenico tak nakonec zlo nebude potrestáno..je neskutečné ze všechno co jste dosvedcil nikoho nezajímalo...jeho plán byla svatba a pohřeb neb Iveta ve strizlivem stavu Rychtare okamžitě vykopla je to moc smutný a nespradlivy potřebovala pomoc skoda ze jste Ivetě nepomohl a také ji tehdy opustil nebýt toho vašeho rozchodu nikdy by se s Rychtarem nezahodila pak uz byla na úplném dne protože vás milovala je vaše morální povinnost dotáhnout soudy alespoň u vás v Itálii a magora co definitivne zničil naši nejkrásnější a nejmilejší zpěvačku potrestat
  • ...a málo Rychtářů do života ! *15*
  • Panu Martuccimu a asi i Vám všem. Vážení prosím Vás už to trochu nejde vydržet jde o mně (plešouna)a rychtare. Jsem obyčejnej kluk z vesnice pracující jako řidič. Naprosto obyčejnej vesničák. Proč to píši?? Protože jako buran nepřenesu přes hrdlo žvásty otom že útok na toho joudu(Rychtarře) byl předem domluvenej,nebyl. Ke všemu došlo velmi rychle a náhle. Má přítelkyně a dcerka jednou v neděli po obědě prohlásila že by ráda jela odvézt kytku pí.Bartošové,a tak se jelo. Poskládal bych možná i pár lidí kteří by mohli potvrdit že jsme i sa ptali na cestu kde onu vilku najít mezi tazajicimi byla i pol.hlídka která následně pote i zasahovala. Tím chci říct že kdyby to vše mělo být domluvené musel bych vědět kam mám jet přece. A hlavně nejsem tak blbej abych na sebe dobrovolně nechal navalit trestní oznámení které na mně bylo podáno. Mám doma svejch všedních i nevšedních starostí dost a k tomu ještě toto. Ne díky to postačí. To asi tak z mé strany. Díky s pozdravem
    • piš si svoje pohádky jinde..
  • Lidi, to jako myslíte vážně, že je úžasný? Je to stejný šmejd jako Rychtář, Macura aspol., vůbec mu nejde o nějaký boj za spravedlnost, ale jenom se chce zviditelnit, stejně jako to dělal za života Ivety Bartošové.
    • nika1979
      vubec neni šmejt...........-------
  • Pane Domenico Matucci,budete určitě hodný člověk,neboť jdete bojovat k nám za ubližování a psychickému nátlaku na Ivetce.Já si toho od vás velice vážím a budu velice rád,když aspoň po smrti Ivetce budeme moci poslat dobrou zprávu, k její dušičce, tam na hoře.Budeme vám držet palce,aby zlo člověka na Ivetce,bylo zpravedlivě potrestáno.Je to zlý člověk Rychtář,tak buďte ostražitý,ale věřte,že velká část národa bude při procesu s váma.Na závěr,ještě jednou děkujeme.
  • Domenico držím Vám pěstí Rychtář ji dohnal na koleje to je bez debat ! Záměrně ji hlavně po svatbě likvidoval zvláště kdyz hrozilo ze se Iveta rozvede pak mu šlo uz jen o jedno aby se zabila a on mohl dědit ale to dobře víte....šlo mu jen o peníze a moc. Dotahnete to prosím do úspěšného konce.Tohle zlo musí byt potrestáno!!!
  • Co?
  • Dobry den,ja vas chapu rychtar je vrah,vyderac a nasilnik.chci vam rict ze jste uzasnej
    • cožeeeeeeeeeeeeee
  • Domenico vykašlete se na pomoc Bartosove.Nezaslouzi si to!Jste zrejme hodny clovek ale Bartosova je pod vlivem Rychtare a vasi pomoc neoceni a ještě vas pomlouva.Delal jste co jste mohl,Iveta to odmitla a ještě vas pospinila.Preju vam v zivote jen to nejlepší a jestli chcete pomáhat,jsou lide, kteří to urcite potrebuji vic,nez nevdecna Iveta.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit