Přejít na výpis diskuzí

Eleanor Calder

OSOBNOST 15.2.2013 
450 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby se Louis s El rozešli tak proč by potom spolu byli na svatbě Louisovi mamky??? *3*
  • Jsem LS a zároveň ES.. jenom na úvod :D Nevím jestli se rozešli, ale nikde se o tom nepsalo (je pravda, že jí posledních pár měsíců nikdo s Louisem neviděl, ale nevíííím...) a ani nevím jestli jsou zasnoubení.. o tom jsem taky nic neviděla...Nemám ráda lidi, který urážej ostatní ikdyž je neznaj, ale je to jejich věc. A jenom jedna věc Eleanor není modelka (teda alespoň si to myslím a vpodstatě vím)je studentka na univerzitě!! :DDD Ale modelkou by bejt mohla.. Už jsem tu někde četla a je to pravda; no taááák...lidíííí dřív jsme byli 1 rodina. Pamatujete, když měli kluci napsaný jméno na kusu papíru? Když se Hazza a Loui mohli objímat bez problému? Když byl Zayn stydlivej? Když Larry bylo jenom nádherný přátelství? Když se kluci smáli každej den a my snima? Když je nikdo, ani hateři, ani paparatzi, ANI FANYNKY nemohly strčit na zem? Když přinesli úsměv do Afriky? Když Hazzy spadl na pódiu na donutil nás smát? Když v našem fandomu nebyly hádky? TO VŠECHNO. TA RADOST. TO KOUZLO OKAMŽIKU. TY ÚSMĚVY. TO PŘÁTELSTVÍ. TA LÁSKA. TY ČASY, KDY JSME JE PODPOROVALI V ČEMKOLI. TA MINULOST. TO VŠECHNO JE PRYČ, ŽE ANO? A NEZNIČIL TO NIKDO JINÝ NEŽ MY, FANYNKY (jasně paps, haters, měli na to vliv, ale né tak velkej jako my, jako ten nejlepší a největší fandom světa,jako ti, co je měli podporovat) MY TO ZNIČILI... VÍM ŽE ASI DOSTANU HODNĚ NADÁVEK A DISLIKŮ, ALE TOHLE JE MŮJ NÁZOR A DRŽÍM SE HO.. KLUCI ŘÍKALI AŤ SI STOJÍME ZA SVÝM A NENECHÁME NIKOHO, NIKOHO ZMĚNIT NÁŠ NAZOR. ZMĚNIT NÁS..ALE NA TY ČASY UŽ HODNĚ Z NÁS ZAPOMNĚLO...
    • promin ,pripada mi to trapny
    • Souhlasim a móóóc !!!! =)
  • Je hezká, ale nemyslím si že patří do osobností..:)
    • Je to modelka a modelky jsou osobnosti ;)
    • El jsem patří! protože je to modelka ty hlavičko :*
    • naprosto souhlasim)
  • Já se znám s jednou holkou a to sestra eleanor calder jestli mě nevěřite tak mě nevěřte krávi
    • ANO A JÁ SE ZNAM S MARILYNEM MANSONEM (ale chtěla bych ho poznat:))) *5* *4* *10*
    • ano a já jsem anglická královna
    • Se nejdřív nauč gramatiku snílku
  • Heh,že osobnosť :DD a modelka,že? :DD ste ma rozsekali a pobavili :D Dobre,idem už,nebudem obťažovať,idem sa vyplakať do vankúša že nevyzerám tak skvelo a potom sa budem zožierať závisťou,lebo ona má sexy chlapca,a ja nie. :D Ak keď ona ho vlastne nemá,keď jeho srdce patrí Harrymu a nič zlé na tom nieje.
    • A ty to určitě víš (y) Nedělej z něj gaye jenom kvůli tomu že si to myslíš! -_- oficiálně je s El, tak si ten bullshit nech..
    • A jinak si normální?? Louis je s El zasonoubený! tak tady nemel sra*ky! Jo a ví co? jsou spolu boží !
      • nejsou spolu zasnoubení sakra, Louise se ptali v interviu a on třikrat řekl NO NO NO ... on není jak zayn co si chce ukratit mladí
    • Krávo
  • GILA: Máš naprostou pravdu já mám Eleanor ráda je mi sympatická a nikdy jsem o ní neřekla nic špatnýho. Když vidím fotku s ní a s Louisem tak si říkám že jsou krásnej pár a přeju jim aby jim to dlouho vydrželo. A když čtu to že je Harry gay tak mě je to jedno, mě jde jen o to, aby byli všichni z 1D šťastní. A jestli bude Harry chodit někdy s klukem tak aspoň budeme vědět, že máme další důvod proč je milujeme..... že jsou naším vzorem a že to nevadí když není kluk jen na holky. :)
    • Přesně! mě by je u p*dele s kým budou chodit jestli to bude holka nebo kluk, pro mě bude hlavní že je ať už to Niall, Harry, Liam, Zayn, Louis- budou mít přítelkyně tak je budu respektovat:) Proč jste vlastně Directionerky když respektujete kluky jací jsou ale El, Pezzu a Soph ne ? Já taky nemám ráda Soph ale respektuji ji ! Naučila jsem se žít s tím že chodí s Liamem... Ale navždy v mém srdci budou PAYZER ♥ Už se to konečně naučte respektovat-,- Luci, jsem zvědavá co budou dělat až uvidí titulek: Zayn Malik a Perrie Edwards už jsou svoji ? a nebo: Louis Tomlinson požádal o ruku Eleanor Calder ! :DD a nebo s Liamem a to buď se Soph nebo s Dani :3 :D Ale nejvíc se těším jak budou vyvádět až si Nialler a Hazza najdou přítelkyně :DD
    • jenomže louis s ní už nechodí to je ten problém víš
      • :D lol :D a to si vzala kde prosím tě ? :D nemyslíš si že kdyby se rozešli tak by se o tom psalo ? :D neuraž se ale brečím z tebe smíchy :D
  • Tak jo, už mě to tu pěkně štve. Celé dny pozoruji jak sem přibývají další, a další nenávistné zprávy. Už se dop*dele vzpamatujte ! Jak by bylo vám kdyby vám ostatní posílali nenávistné vzkazy typu: Zdechi ku*vo! Chceš jen Louisovi peníze a slávu, zdechni ! Jsi jen laciná dě*ka ! Sorry lidi ale to už fakt přeháníte ! Kluci už dávno s Modestem smlouvu ukončili a ? Elounor jsou stále spolu ! Tím netvrdím že jsou real, ale ani neříkám že je Larry real, já sama se přikláním k Elounor, ale Larry mi chybí jako nej kámoši. A vy holčičky které si myslíte že vás Louis tajně miluje, tak se vzpamatujte ! Vždyť o vás ani neví že někdo takový existuje ! Víte když se tak nad tím zamyslím tak mi je líto toho jak jsme teď dopadli. Bývali jsme Directioners family, nejúžasnější a nejmocnější fanoušci na světě ! Překonali jsme i Beliebers a je to pravda ! Vždycky jsme byli lepší než oni.. Protože jsme byli rodina, ale teď ? Jsme čtyři tábory. Ano čtyři: Larry shippers, Elounor shippers, ti co jsou něco mezi, a ti co jsou pravý Directioners a je jim jedno s kým kluci jsou, ale pro pravou Directionerku nebo Directionera je hlavná aby jejich Idolové byli s tou dotyčnou sobou šťastní! Už se vzpamatujte ! Zná z vás někdo doopravdy El nebo Louiho ? NE ! tak se jim laskavě přestaňte plést do života ! a to jak jsem viděla tu kravinu od někoho že El nepatří do Directioners family tak to je pěkná p*čovina ! Všechny jejich přítelkyně tam patří ! Danielle byla, je, a navždy bude (i když už s Liamem nejsou spolu) Directioners Mamma, Perrie bude ta sladká Directioners Princess, El ta krásná bruneta bude Directioners Queen a Sophie ? Ta taky bude Princess sice ji tu nerada dávám ale hold jsem se musela smířit s tím že je s Liamem a víte proč jsem se s tím smířila ? Protože jsem si uvědomila že je s ní Liamko šťastný, a to je pro pravé Directioners hlavní ! a teď do mě jen mi tu pište jaká to je p*čovina že jste taky True Directioners. Ale já nad vámi jenom budu brečet, na jakou úroveň jste se snížili..... Myslela jsem si že nás nic nerozdělí, ale jak je to přísloví: ,,Myslet znamená houby vědět." Vždycky budu stát za klukama a jejich přítelkyněmi protože kluci jsou s nimi šťastní, a když jsou oni šťastní tak Já taky, a Vy by jste měli být taky !
    P.S. Omlouvám se za chyby psala jsem to na rychlo:/
  • Některé komentáře nechápu kluci nemusí přece chodit jen s holkama, ktré jsou slavné klidně by mohli chodit s některou z vás. Chci tím říct že můžou chodit s kámkoiv aniž by byl slavný nebo ne. A k těm komentářům nemysle jsem jen tady ale úplně všude ;):)
  • Nevim proč s ni delaji takový idol. Jako bez urážky, ale ona je slavná jen tím ze chodi s Louisem. Je pěkná, ale nebýt louise tak je to neznámá holka
    • vaness123v
      Je to modelka brouku :* Proto je to takový idol ;) *14* *14*
    • Ewiksouis1D
      Naprosto s tebou souhlasím... vůbec mi to nedává smysl...
  • Rozešli se to je pravda a nebo nějakej kec?
    • Blbost :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit