Přejít na výpis diskuzí

Eleanor Calder

OSOBNOST 15.2.2013 
450 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přiznávám, že sem LS, ale El ani Tinu hateovat nechci, sou obě hezký a chápu, že jí má Louis rád, ale taky je dost možný, že miluje Harryho. Mně osobně je jedno s kým Louis chodí, hlavně ať je šťastný, čumáček malej :DD LS sem spíš pro to, že je to krásná a roztomilý vidět Louise a Harryho spolu, jak se tlemí a sou spolu šťastní, s EL/Tinou se asi taky Louis směje, al moc důkaů o tom není
    • Zapomělas Gretchen..:DD jinak mám stejnej názor(y):)
  • Romca10
    Nikto vám nehovorí, aby ste Eleanor mali rady, ale aspoň ju rešpektujte! Je ťažké byť frajerka jedného z 1D chlapcov, pretože hneď ako oznámia, že sú zadaní, ju hneď musíte začať hejtovať, bez toho, aby ste o nej niečo vedeli. Spamätajte sa. Toť vše.
  • Louis má na lepší než je eleanor
    • souhlasím s tebou.
    • Hele ty ad debilní ty nic o tom nic nevíš ty ses eště vůbec nemrdal oni a spon jo
    • Přesně :DD třeba na Harryho ;D
    • Jak si můžeš bejt tak jistá, když je "znáš" jenom z internetu??? Nevíš, jací jsou doopravdy!!
  • ať nechá Ťuntíčka na pokoji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Lepší řešení by bylo, kdybys Louise nechal/a na pokoji ty... """""Directionerko"""""
      • přesně *16*
        • Ty o tom tak víš blbečku vymrdanej *16* *16* *16*
    • Kdybys ho mela rada budes za ne rada taky!!
    • Ziall
      TY je nech na pokoji!!!!!!! A prostě se smiř s tím, že tebe si Louis za ženu nevezme.
  • mluvim na tebe barlu
    vubec me neznas tak mi nenadavej a taky nikomu jinemu urcite se jim to nelibi ,mozna ,ze se nekdy chovam jako kra.a a sem namyslena ale to jen nekdy proste ji nemam rada dik a uz mi nenadavej a ja tu nebudu tak blba.
    • Ziall
      Tak když ji nemáš ráda, tak si nech své hloupé názory pro sebe, toje nadávky tady nikoho nezajímají. No jejdamane, Directionerka nadává na Louisovu přítelkyni -__- Kam jsme se to jen dopracovali-_-
      • ty si k..va!!!!!!!!
        • aha...
    • Ona ti nemá nadávat ale ty tvé nadávky jakby nebyly? Jsou jeste horsi jak její kra*a.. A jo, chováš se jak namyšlená.
      • fuck *16* *16* *16* *10* *10* *10* *11* je mi s tebe na zvraceni
  • ty si sprosta
  • a nevím proč tam je napsany že El váží 100kg
    • protože ti co to píšou jsou závistiví idioti
  • zmalovana k..va , je blba , p..a nesnasim ji svinu !!!!!!!!!!!!!!!!!!! *16* *10*
    • Hah, další ubohá piča, která strašně "miluje" Louise, ale přitom hatuje jeho přítelkyni. #fucklogic
    • A ty seš vyjebaná závistivá pí*a :) Skapej ;3
      • ty p..o zm...ana *16*
        • no tak tos trochu prehnala !!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16*
          • Ma pravdu, doufam ze té neznám
            • tak vto doufej
              • Reakce na příspěvek:

                Nechapu.. Si Myslíš ze někoho zajímáš ty ji hatujes ale pak všichni nadávají tobe, ze té to bavi
    • Larry shipers útočí -_____- řekni jedinou věc, kterou ti udělala, zlatíčko ;))) :**
      • nic ale co mam delat kdyz ji nesnasim proste mi neleze na oko nejaky problem staci !!!!!!!!!!!!!!!!!!
        • V tom případě nechápu o co ti jde -_- fucki*g logic proč nadáváš osobě, a když se tě někdo zeptá proč, řekneš že nemáš prakticky ani důvod???! tohle mi mozek nezpracuje ještě asi nějakou chvíli...
        • nemít někoho rád bez důvodu je ubohost sama, tady se ukazuje že jen závidíš, že chodí s nekým slavným a po tobě ani pes neštěkne :P
          • vr haf haf !!!!!!!!!! uz zastekal
            • Ty jsi kra*a a jeste k tomu namyšlená
  • Nechápu, proč je tam ,že je bývalá holky Louise *10* vždyt Larry je FAKE !! *3* a El s Louisem oprovdu chodí *14*
    • A na to,že je Larry fake si přišla kde? Elounor může být taky fake,nebo ty jsi snad každý den v jejich blízkosti? Dutý hlavy mrkví 1!!11!1111!!!1!!1
  • dejte jí někdo deslike.
    • Ziall
      Miluješ Louise, ale myslíš, že by se mu líbilo, jak nadáváš na jeho přítelkyni??!
    • Ziall
      zalez blbko a nes*r se jim do vztahu. To si říkáš fanynka?!
    • Co ty o tom víššš.Ty nic nevíšš o lásce ty si blbeček.Vaše tina *16* *16* *16* *16* *16*
      • Ziall
        proč tolik dislike??? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší