Přejít na výpis diskuzí

Filip Tomsa

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • realita

    Holky musim vam řict,že ten kluk je uplně normalní,když sem se šla projit do aleje(u aleje bydli jeho rodiče)tak venku čistil motorku a dokonce i pozdravil,mooc sympatickéj kluk *14* ale mě si libi jini herci,ael stejně je to sympatak *3*
    • Re: realita

      jaká alej to byla napiš mi jméno na toto icq číslo a adresu moc ti děkuji a nezklam mě icq číslo:393089518 *1*
  • Díky

    Ahojky. Kdyby se tu Filip náhodou objevil a přečetl si to tak mu chci poděkovat za tu fotku co poslal po Jirkovi. Jasně lepší by to bylo osobně,ale snad na to taky dojde. Povedlo se mi osobně poděkovat Vaškovi za knížku, tak bych mohla zvládnout i tohle. Chtěla bych se přijít podívat na ADINU,ale Jirka říká, že by mě to nebavilo. Snad se někdy sejdem. Určitě půjdu do Vin. divadla ještě mnohokrát, tak snad bych tě tam mohla někdy potkat... *3* Zatim pa. NAVIDĚNOU
  • Wááu

    Filip je opravdu krásnej a talentovanej....docela ráda bych se s nim někdy seznámila osobně...ale o tom si zatim můžu nechat jenom zdát.....i když to asi každá z nás... *9*
  • ......

    Ne jenom, že Filip je hezký, ale podle mého názoru bude i sympatický.Ve filmu Kvaska působil opravdu skvěle a ještě víc na tom přidal jeho úsměv.Škoda že takových kluků, jako je Filip bohužel víc není.
    A holky, neporovnávejte jenom kvůli vzhledu!!!
  • Filip

    Ahoj nejvíc ses mi líbil *14* ve filmu Kvaska. Obdivuju te a chtela bych si stebou nekdy napsat tak mi napis pls na email diky ahoj
  • *

    V očích smích
    Ten kterej vídám
    V nocích bezesných
    Studánka zelená
    Tajemství nevydá
    těm, co chtějí je znát..
  • Filip

    Ahoj Filipe!!!!!!!Moc tě obdivuji!!!!!Je mi 13 let a sama hraji již 4 roky v Městském divadle v Brně.Nejvíce ses mi líbíl ve filmu Kvaska.Ráda bych se s tebou seznámila,nebo si s tebou psala.Děkuji mooooooc.Když budeš chtít,napiš mi prosím na mail:terous007@seznam.cz
  • Film Kvaska...

    Ve filmu Kvaska Filip fakt zazářil...moc se mi líbyl...Mohu ho vidět od rána do večera...v tomto filmu sem Filipa viděla ne poprvé...samozdřejmě jsem si ho všimla dříve ale přišlo mi že ukázal naplno svůj tralent a co teď?...jen tak dál...DRŽÍM TI PALCE FILIPE...SI SUPER!!! *3* *3* *3*
  • OUjÉÉ

    Ahoj .. tak tu taky něco Napíšu :) s Filipem jsem se viděla před 4 dny v jednom nejmenovaném hotelu , který jsme oba Obývali :) .. a Musím uznat že za tu chvíli jsem usoudila že je to Příjemnej , Pěknej a Milej :) .. Nevim jestli tam byl za účelem odpočinku , mimochodem skvělé místo k odpočívání :) nebo jestli tam byl za Prací , i když to tak nevypadalo , ale každopádně je to opravdu Pohodovej člověk :) .. Pochybuju , že si tyhle stránky čte ale náhoda je Blbec takže co Kdyby ? :D .. takže , pro F. " Moc Tě zdravim a doufám že v hotelu U ...... to nebylo naposledy *5* " .. jinak zatim Nashledanou kozy stranoU *4*
  • Znam te

    Jses serednej a netalentovanej homik, kterej si vsechno pouze vysoustal *9* *5* *16*
    • Re: Znam te

      závist je někdy nevyzpytatelná ;)
    • Re: Znam te

      kdybych byla režisérkou, mohl by si u mě tento chlapec vyšoustat cokoli!!
      třeba i hlavní ženskou roli *1* *14*
      • Re: Re: Znam te

        Tak si za nim běž, třeba tě vyšoustá líp než já. Což je ti ale vlastne asi jedno. Hlavně někdo dalši.
        • Filip

          Ty seš ale krétén...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit