Přejít na výpis diskuzí

Filip Tomsa

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Filip

    Nevím, jestli tyhle stránky čteš, ale každý muž je ješitný:-) To myslím jen v tom dobrém. Jsi člověk s neuvěřitelným charizma a talentem. Vážně, vyzařuje z tebe něco, čím okouzlíš každého, nejen fanynky. Nechci tě přirovnávat k žádné celebritě, ale věřím, že ty budeš právě jeden z těch nej, ať už na prknech nebo před kamerou. Přeji ti, ať se ti splní všechny tvé touhy ..... a zůstaň sám sebou.
  • Ahoj Filip

    Zatiaľ som videla len Kvasku ale si skvelý herec, a pekný chalan.Je to úžasný film dojal ma až k slzám.Prajem Ti veľa úspechov v hereckej kariére, ale i v osobnom živote.
  • filipek

    ahoj filipku, naprosto jsi mne uchvatil. mas supr kukc, hlavne ten usmev. myslim, ze to dotahnes daleko. urcite mas velky talent, jinak bys nebyl tak hezky. *14*
    preji ti vse nej
    • Re: filipek

      talent není o tom, jestli je někdo hezkej nebo ne..........jinak ale s tebou souhlasim
  • seznámení

    Ahoj,četla jsem,že bys rád poznal holku,co má ráda sport.Tak jsem tu,ozvy se kdyžtak na mail.Ten.co.neni@seznam.cz.Děkuju
    • Re: seznámení

      Chci holku, co si se sportem rozumí, to ano, ale provopis by měla zvládat také. Nezlob se...
      • Re: Re: seznámení

        Nevěděla jsem že jsi tak náročný *1* *1*
      • Re: Re: seznámení

        Filipa dobře znám a proto vím, že tyto stránky téměř nesleduje a z principu na podobné internetové vzkazy nereaguje. A tak vězte, že pokud se tu někdo jeho jménem podepisuje, na 99% to není Filip. *4*
  • Jeeeeeeeee....

    Filipek je moooooc krasnej kluk vlastne jsem se o neho zacala zajimat protoze vypada jako muj idol *14* pozhodne ma velky talent a urcite to dotahne hodne daleko *15* *15* *15*
  • ....

    Filip je moc hezkej kluk,..nedávno sem byla na filmu Kvaska a fakticky se mi moc líbil,..myslela sem,že to bude nic moc,ale skvělej filmek..všichni se na něj běžte kouknout. *3*
    • Re: ....

      jj, můžu potvrdit... KVASKA je velmi dobrý film. FAKT NA NĚJVŠICHNI BĚŽTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *1* *4*
  • Filíííípek =*=*=*

    Filíííííííííííííííí íííííííííííííípek.. nejkrásnější herec jakýho znam..v Kvasce prostě bez chybičky.. :-*:-*:-* *14* *5* *4*
  • Filipek

    Ahoj...Filipa jsem viděla tady u nás ve Vyškově tedka v pátek 23.3. na premieře filmu''KVASKA''...sice jsem film už shlédla ale to že tady budou i herci včetně Filipa rozodovalo že na něj pujdu ještě jednou...Musím říct že Filip je nejen super herec ale i normálně je strašně příjemnej...sem ráda že sem ho poznala...
  • Filip Tomsa

    Filip...se mi nejvíce líbil ve filmu Kvaska,kde spolu s Lucií vytvořili perfektní atmosféru filmu.Musím přiznat,že se stal mým oblíbeným hercem.Ráda bych ho viděla v divadle,doufám,že se mi to někdy pošťestí.Přeji mu nadále úspěšnou hereckou kariéru. *3*
  • renon

    suvokocino

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit