Přejít na výpis diskuzí

Filip Trojovský

OSOBNOST 31.12.2006 
228 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je strašně namyšlenej a myslí si že to vyhraje,ale dělá ze sebe akorád kreténa a bude určitě čumět jak péro z gauče až vypadne.To se budu tak smát až to budu zabřicho popadat.
  • Jo mimochodem,ti co o někom takhle hnusně píší by si měli uvědomit,že sami neumí všechno!!!!A nikdo není dokonalý,ale filip je prostě bomba
  • teplej mluví: Afohj Filip
  • Fipípku seš báječnej

    Filip je náhodou fajnovej a nádhernej kluk. Co se o něj vůbec zajímáte kdfyž vám tolik vadí. Starejte se radši sami o sebe taky nejste určitě žádný fajnový lidi tak co se do něj vůbec navážíte.... Jenom závidíte a nebo o něm nepište když vám tolik vadí ste fakt trapáci a jenom chcete bejt zajímavý... ale to nejste... a jakou měl minulost tak za to se neodsuzuje...každej neměl čistou budoucnost tak jděte všichni do prdele co o něm píšete hnusně... Doufám že to Filip vyhraje... DRŽIM PALEČKY A MÁM TĚ RÁDA seš bezvadnej :-)
  • Je krásnej

    Filip je fakt nejhezčí kluk!!!!!!!
  • Filip Trojovský

    Filip je egoista,který si myslí jak je chytrý a tím mi přijde strašně vtipný,jinak jsem ráda,že to nevyhrál,protože si to zasloužila Evička nebo David.....jinak k němu nemám cododat,asi jenom jedno nebyl to můj favorit nebo oblíbenec,ale vaše názory vám neberu!
  • oprava-chlapi:))
  • Ahoj Filipe moc me mrzi ze jsi nevyhral alaen to vubec nevadi pro me budes vitezem ty prosim posli mi fotku s podpisem na tuto adresu Žaneta Šperňáková Akátová 1/458 Havířov-Šumbark 73601 predem dekuju
  • je to úžasnej kluk,ani ho neznám a tvrdim to,proto je úžasnej!!!:-)
  • Ritopichu!!!

    Priste bud na me mirnejsi, straaasne me boli rit, ty divochu *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit