Přejít na výpis diskuzí

Filip Trojovský

OSOBNOST 31.12.2006 
228 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kiris

    zdarma ke shlednuti

    www.dlouha-videa.cz/video/tag/filip -gay-trojovsky/
  • jako to je docela nechutný, jak si to Filip rozdává s chlapama, neřeknu, kdyby s ženskejma, ale je to fakt nechutný
  • driv byl v pohode ale od ty doby co ho vyhodili a pak zas vratili zpatky je hroznej.mysli si ze uz to ma v kapse,blbecek jeden
  • Filip se dá jednim slovem nazvat NAMYŠLENEC ,je to egoista a myslí si jak neni chytrej,vůbec se mi nelíbí a přijde mi vtipný,to jak si po většinu soutěže věřil a jak se choval k Evě,ze začátku sem ho měla ráda,ale pak se mi tak zprotivil,že bych se na něj nedávala ani jako na moderátora nějaký show,ty miliony sem mu nepřála a jsem šťastná,že to nevyhrál!Jestli tohle je osobnost,tak to jich máme asi hodně málo!
  • je dobrej

    jsem si ce spěvačka ne porodce.ale filip semi v té soutěži libyl.
  • trenink

    Cabas Filipe,hele ty jako kickboxer mas urcite nejakej specialni trenink v posilovne.Chci se jenom zeptat,jestli az budes mit nekdy casek,tak jestli by jsi mi poslal tvuj trenink.Nikde nemuzu najit nejakej normalni trenink pro kickboxery.Byl bych fakt rad,kdyby jsi mi treba aspon nejak poradil. :-)Diky moc ;-)
  • Penis

    Jak ho mas dlouhyho???
    • Re: Penis

      24cm
  • Ty umělino!

    TY SKURVENEJ BUZERANTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *10*
    • Re: Ty umělino!

      Filípku nevšímej si toho lidi jsou zlí ale já Tě hrozně miluju!!! Jseš moje Kotě Trojovský!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Bože muj...jak někdo může bejt tak moc hezkej???
  • filip

    filip je super 3 misto je taky dobré 3 misto mu sekne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit