Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Munzarová

OSOBNOST 28.4.2008 
83 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gábča

    co tady pomlouváte vyhrála v Maximu, je krásná a je jenom její věc čím se živí a co dělá!!! Gábi, kašli na všechny, si krásná, mluvily jsme spolu a vím, že jsi skvělá a Jimmi je taky fajn a hlavně jsi jim to v maximu těm pomluvačkám pěkně natřela!! Moc Ti fandím!!!!!!
    • Re: gábča

      souhlasím gabriela je krásná baba!!!!!! *3*
  • zbohem

    sem ti psal že už se vama nebudu zabejvat nemám na to čas a naladu taky ne mejte se tu už vam tu dam klid cestuju do ciziny takže nebudu mít přistup jedine z kavarničky ale ne dam vam klid zbohem to je moje poslední psaní
  • gabrielka

    fakt krásná baba a v Maximu Ti to moooc slušelo!!! Jsi kočka *3*
  • gábina

    tak ta baba to je luxus!!
  • GABRIELLE

    smekam pred tvou krasou gabinko *4* *4*
  • narozeni

    tak se nam konecne narodil samik *4* http://www.facebook.com/home.php?#/album.php?aid=9183&id=1844580074
  • gabina

    jsi krásná ženská líbí se mi tvé fotky a věřím, že budeš dobrou maminkou. Nechápu proč nějaký anonym, tady píše takové věci i kdyby to byla pravda, co je jí nebo jemu potom?? Ty musíš být debil!!! A starej se o sebe, tady píší lidi, co se jim tahle modelka líbí a já k nim patřím tak se mi nelíbí,že o ní tak píšeš!!! Jdi do háje,nikdo Bobíšku na Tebe tady není zvědavej!!!Je to její život,může si dělat co chce.
  • gabinka

    teda koukam,ze se tu na gabinku hazi pekny hnus.kdybych ji a jimiho neznal,tak bych tomu mozna veril.hold drby a zavist jsou pekne svinstvo.jimi jen ji hlidej takhle dobre dal.jste super lidi a doufam,ze vas letos uvidim zas na nejakem motosraze *3*
    • Re: gabinka

      dekuji vsem co se me zastavaji a nedaji na drby,samotne me to ublizuje.skoda ze uz na zadnem motosraze se nepotkame,jedine az se dam do poradku *15* dekuju vam vsem *4*
  • gaba

    tak gaba ceka kloucka:-) *15* *15*
  • gabi

    gabi je moc uzasna zenska a prekrasna.je to andel :-) *14* *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit