Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Partyšová

OSOBNOST 31.12.2006 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přání

    Milá Gábino
    Přání k narozeninám všechno nejlepší
    hlavně přání dobrému zdraví,štěstí.
    *4* *4* *4*
  • PŘÁNÍ K NAROZENINÁM

    MILÁ GABRIELO !
    PŘEJÍ VÁM Z CELÉHO SRDCE VŠE NEJLEPŠÍ K VAŠÍM NAROZENINÁM !!!
    JIŘÍ
    *3* *1* *15* *14* *3* *14* *15* *3* *1* *4* *15* *4*
  • gábina

    nádherná charismatická sexi žena miluju jí *14*
  • gabriela partyšová

    mě se tato paní moc nelíbí, přijde mi moc umělá,ale na druhou stranu si pěkně zařídila život,holt kdo umí ten umí...a přitom nemusí být kdo ví jak krásná a přitažlivá.....
  • gigidcapucino

    Hezký

    Pouta - moc hezká písnička :-) předělávka ale hodně povedená . Gabča je fajn *3*
  • partyšovka

    taky se mi tahle ženská nelíbí,nic na ní nevidím pěkného
  • Paní Partyšová

    Nechci tady přidávat fráze a jen chválit ale- příroda Vás Paní Partyšová obdařila krásným člověkem. Opravdu , hezky se na Vás kouká a to nejenom třeba na krásný a trochu záhadný úsměv,ale i na celého člověka. Neznám Vás povahově , ale myslím, po shlédnutí několika pořadů- Kraus, že taky dobré. Prostě- mnoho úspěchů. Petr
  • ms1978

    Gabriela

    Gabriela vypadá super,má hezkej obličej a je moc milá a vtipná,ale bohužel,prsa má po kojení hodně povislá,není to jako když fotila pro playboy,to je měla hezká a pevná,měla by nosit výstřihy,které jsou přímo úměrné jejímu hodně povislému poprsí.
  • Gabriela 07

    Gabina je nejlepší příklad toho, jak se finančně zajistit na celý život. Myslím, že každý, kdo má mozek, to ihned pochopil. A to jak veřejně probírá své těhotenství, 3D ultrazvuk, svatbu na svých stránkách, to je rádoby důkaz, že je to láska. Nikdy mi ani snad nikomu koho znám nebyla sympatická, jako zpěvačka by se asi neuživila, ale to je jedno.. Je to prostě obyčejná holka, která pro prachy a slávu dokáže i to, co my ostatní ne.
  • Re: to je vtip?

    to se mi snad zdá.neznám větší nulu u nás,kterou je stále vidět v mediiích.není nic,ničím nevyniká-snad jen tím,že utráci prachy podnikatel za značkový hadry,kosmetiku a účesy.toť vše.
  • Pro Angelinu

    Už to sice neni aktuální, páč dlouho nešlo vložit novej příspevěk, ale Ty, ortodoxní zastánkyně Partyšový, měla by ses probudit. Nemam nic proti mezigenerační lásce, ale v tomhle případě se o ní fakt mluvit nedá! Se podívej na toho jejího manžela a zjistiš že takováhle holka by si ho dobrovolně z lásky nevzala, páč on vypadá jak gorila, ale hold má tučný konto..... *9*
  • Haloo

    Haloo whatˇs your name is? *16*
  • Nemáte pravdu. Jed to všechno jinak. Angelina
  • Moje řeč

    Úplně s Tebou souhlasim. Navíc se stačí na toho jejího podnikatele podívat a je všem jasný, že láska v tom opravdu nebude *13*
  • další chytrá mařena

    Tahle slečna to má v hlavě asi hodně dobře srovnané.Postarší přítel jí zaplatí výlohy dokud se s ním dá mluvit a ona je mladá, no a až ona zestárne a on bude pod drnem, tak se rozhodně nemusí trápit tím, že by živořila, protože se její trapné hudební pokusy příliš dobře neprodávaly.... Co k tomu dodat.Pokud nějaká mařena chodí s týpkem o 21 let starším (zvláště když je to zaopatřený podnikatel), tak ať se mi nesnaží namluvit, že je s ním z čisté lásky...je to vypočítavost a ten dotyčný je prostě hlupák, který si platí hodně drahou k..... *9*
  • *14* *16* *4* *14* *16* *4* *14* *16* *4* *14* *16* *4* tA HOLKA JE ANDĚL S ĎÁBLÍKEM V TĚLE A MÁ NEJKRÁSNĚJŠÍ ÚSMĚV NA SVĚTĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! *4* *16* *14* *4* *16* *14* *4* *16* *14* *16* *14*
  • Je to nejlepší ženská v televizi.Má super vkus.Nikdy jsem neviděl,aby měla na sobě něco špatného.Je pro mne zrozením sexy ženy a můj sexy simbol.Je nejlepší a moc jí fandím.Nikdy si nenechám ujít její večírkové pořady a když nestíhám,tak si je natočím.GABČO DRŽ SE!!!FANDIM TI!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Gabčo pojď si zacvičit !! *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *15*
  • Je to hezká ženská, ale na mě moc velká exhibicionistka. Opravdu se oblíká jak nějaká lehká holka. Nosí jen mini a vše osatní, aby koukalo co nejvíc, nepřipadá mi to vůbec přitažlivé. *5* Ale abych jí jen nehanila, tak uznávám, že občas se jí povede dobrý model. Jinak ty její písničky ..... radši nekomentuji, každý má svůj vkus.
  • Gábina je dobrá. Tak jak uvádí svůj vypráskaný týden a jak chodí oblékaná, to nemá chybu a patří k naším předním hvězdám šoubyznysu. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit