Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Partyšová

OSOBNOST 31.12.2006 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je fajn...

    Gabina,je simpatická,mladá a sexy... To co dokázala mohl zkusit každý,misto některých kecu,co jsem tady čet... Asi stačí jen chtít a něco pro to dělat.... *3*
  • Pro Angelinu

    Ahoj, koukam že jsi ortodoxní zastánkyně Partyšový, vyvracet Ti to opravdu nehodlam, ale díky tomu že jsem měl tu "čest" jí poznat osobně, vim o čem píšu a proč to píšu. Víc se k tomu vyjadřovat nebudu, ne na veřejnym fóru.
  • Je velmi erotická, má velká prsa a pěkný zadek.
  • zpěv je koření života!!!bereš?

    rád bych si s tebou někdy zazpíval!!Šlo by to?!Jarad s krásným příjmením VODA!
  • STIZNOST

    Nevim JAK to lidi mohu vkladat prispevky cizim menem!!!!!!!!! Pokud chce zustat anonimni tak at vymysli psezdivku a ne taha sem imena cizich lidi--- konkretne moe UBLUDOK
  • Gab

    Jednou přijedu do Duplexu a hned se u tebe přihlásím,uvidíš.
  • Je výborný, když Gábina moderuje. Má na to! Má taky hodně skvělou postavu.
  • Proč

    proč by Gábina neměla moderovat v TV? To mě zajímá. A proč zlatokopka?
  • Prásk.

    Aha, tak to jsem nevěděl že prásk běží dál. Což ale nic nemění na tom že taková "moderátorka" prostě nemá v TV ani jinde co dělat.
  • Gábina patří mezi výborný moderátorky. Gábina má skvělou postavu. Má moc hezký nohy a zadeček. Gábina je sexy. Gábina by se měla vyskytovat na televizní obrazovce.
  • Prask pokračuje

    Pořad Prásk na TV NOVA pokračuje a můžete ji vidět každý pátek zhruba od 23 hodin v její rubrice " Gábiny vypráskaný týden ".
  • Proč že je všude?

    Tak nevim, jestli se nekde mota se svym kameramanem a točí něco o společnosti!!! Ale já osobně jsem dlooouho nevidel žádnej pořad (ani toho nelituju) kde by vystupovala. Pokud vim, tak ubohej pořad Prásk už zrušili. Já jí potkal jednou a bohuzel, nevim co je na ni tak úžasnýho. Ale pokud někoho fascinuje, at si ji klidně žere....
  • V popředí zrovna ne, ale není to tak propadový, jak si mnozí myslí.
  • angelina

    hmm, tak to koukam, me to prislo, ze je to propadak a ona pritom je v popredi ceskeho showbyznysu. Hm, to koukam. Za chvili bude mit Slavika
  • to museji byt na ni rodice hrdi, kdyz zjistili co ulovila, ze? :)
  • Je to hodně

    16000 je v současné době hodně. V oficiální tabulce prodejnosti jsou na 6. místě lidi, kteří prodali 5000 kusů. Doby , kdy se prodávalo dvacet, třicet tisíc jsou dávno pryč ( mimo superstar). Atraktivní milionáři možná jo, ale atraktivních miliardářů je fakt málo!!!!!
  • angelina

    no to ona je s tim panem, kdyz je o 20 let starsi, asi proto, ze ma rada svoje rodice a chce, aby si s nima jeji pritel rozumel, ne?
  • angelina

    no ona by asi umrela hlady, kdyby nemela Koktu, ale vzdyt je plno atraktivnich milionaru. No kdo by si taky kupoval cd-ka, kdyz si je muze zadarmo stahnout. 16000 kusu? Tak to je opravdu hodne malo, to by me zajimalo, jestli se jim vubec ta reklamni kampan vyplatila?
  • Nevím proč

    Nevím proč všichni řešíte, že je o dvacet let starším chlapem. To zas není tak moc. A od dob jeskyní, to tak je dosud, že žena jde za tím, kdo ji ochrání a zabezpečí. A chlap má tolik žen, jak je silný a mocný a kolik jich uživí.Mimochodem posledního CD se prodalo přes 16 000 kusů, ale za 99 Kč. Za tuhle cenu se bude prodávat dříve , či později všechny české desky, protože se mimo Anety neprodává vůbec nic. Pa, pa. Angelina
  • no zajimalo by me, jestli slecna Partysova by byla s Koktou i kdyby nemel korunky a makal v Kolbence, no nevim, nevim? Hadal bych, ze to je klasicka zlatokopka, ale kdopak neni z divek, ze? Jinak mam takovy dojem, ze jeji posledni cd byl docela moooooccccc velkej propadak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit