Přejít na výpis diskuzí

Gareth Gates

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gareth

    Je nej.....:o)
  • je naiva...ale fak..nekecám...:D
  • prosíííííííííííím lidi...moc vás prosím pošlete mi někdo Anyone of Us???
  • gareth gates

    je to super spevák a páči sa mi ako spieva a najviac sa mi páči pesnička anyone of us a say it isnt so spirit in the sky sunshine
  • milacek

    je suprovej,ale stve mne,za ho neslisim zpivat.
  • WILL YOUNG

    WILL YOUNG JE STEJNĚ MILIONKRÁT LEPŠÍ MÁTE SMŮLU.....A JE TO SUPERSTÁR...VELKÉ BRITÁNIE A PORAZIL TOHO BLBCE GARETHA HA HA....JE LEPŠÍ MŮJ SLADKEJ WILLÍČEK JAKO KDYBY SEM PŘIJEL WILL YOUNG A ŘEKL ABYCH TAKY SNÍM ODJELA KAMKOLI NEVÁHALA BYCH ANI SETINU A BYLA V SEDMÉM NEBI....FAKT ALE TO SE NESTANE A JEHO PÍSNIČKY JSOU NESKUTEČNĚ BOŽSKÝ...POŘÁD JE POSLOUCHÁM...:-))
  • Foto

    Miláčíček
  • Hallo Gareth.You are very nice boy!!!And I love you!!!!!
  • Miluju Garetha

    Gareth je můj miláček.....miluju ho jeho písničky sou suuuuper!!!!!!!a nejni žádnej BLB....a Pája ho taky miluje.....papáček Terina
    • Re: Miluju Garetha

      Gareth je uplne uzasny, ma pekny jemny hlas a prijhemne baladicke pesnicky. A este sa mi paci, jak sa vyrovnal so svojim koktanim.
  • will je lepší

    Nemám nic proti Garathovi a uznávám ho jako zpěváka. I přesto ovšem musím říct, že mě za srdíčko mnohem víc vzal Will Young. Možná to je gay, ale je prostě dobrej! A je to POP IDOL! Takže Garath je prostě v pozadí a hraje druhý housle. Řekněte mi někdo, vyhrál vůbec Gates nějakou cenu třeba na BRIT AWARDS? Pochybuju...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit