Přejít na výpis diskuzí

Gareth Gates

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gareth

    Je boží krasnej a mladej
  • Miluju te Garethi ses ten nejlepsi kluk ktereho znam!!!!!! Moc ti to vsude sluší a ja jsem stebe celá paf. mej se tvoje Verunka
  • Garethku ty jsi můj vysněný kluk!!!!!!!!Škoda jen, že jsi až v Anglii!ty vypadáš opravdu fantasticky a i když pop vůbec neposlouchám, tak tvojí desku jsem si samozrejmě koupila!zpíváš fakt moooooc krásně a držím ti palce, aby to vyšlo vše, co chceš! papa
  • Susiii

    Máš pravdu susííí will je lepší...a nikdo mu to prostě nevezme....je gay no a co?Pro něho je to přirozené...je to pop idol ve velké británii a tam je gay každý druhý kterého potkáš tak je to fuk já willíčka prostě milju....
  • Co?!

    Milá Klárko! Mi ho kromě Omara...Neurážíme jen ti říkáme pravdu...Willíček je lepši tak to uznej přec.;DD
  • haha

    Hey já znám zas kluka co je podobnej Willovi :) Lidi tohle vůbec nemá smysl ! Všichni víme že Will je the best ! Řekněte mi někdo jaký ocenění kdy Gareth dostal, jaký songy si složil sám a co dělá teď :) Psát tohle o Willovi tak tu budu do rána ;) BTW jenom by mě zajímalo kdy se Gareth konečně přizná :)))
  • http://willyoung.profitux.cz

    Přesně tak, Kubíku, s tím souhlasím, už jsem se k tomu vyjádřila na Kelly :D Mě jen štve to srovnávání s Willem, víš ??? Gareth dělá sladkej popík, kterej mi nic neříká, na tvorbě se nepodílí a teď už po něm neštěkne ani pes. Nic proti němu nemám, jen mě to mrzí v porovnání s Willem kterej slaví úspěchy pořád ...
  • gateth

    gareth je strane moc krasne a je krasne roztomilej a maldej a ejstlis e nekomu nelibi at si kloubouk poliba a nebo at za mnou prijede a vyridime si to ale nikdo miho milacka nebude urazet a ejstli jo taksi to snim vyridim
  • Pěknej k.o.k.o.t
  • Hey

    Gareth je super.Mam vsechny cd

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit