Přejít na výpis diskuzí

Harry Styles

OSOBNOST 10.8.2011 
1549 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proč úchyláček? *3*
  • je opravdu skvělý ale ne jen on ale celá skupina ja je uplně miluju ONE DIRECTION *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • On je proste úžasný *14* *14* .. najprv mi prišiel jak dajaký ťuťko :D .. na prvej fotke ktorú som od nich videla ale som si vynašla skupinu o nich viac a potom o ňom a on jak keby a liamom viedolcelú skupinu a najmladší je :D :)
  • Ako na ktorých fotkách :D .. mne dakedy pripomína úsmev spolužiaka aj oči má teké vlasy má o dačo dlhšie ale tiež pravda :)
  • docela ?!.....je skoro jako jeho starší dovojče *15* *15* .... nebo minimálně brat Jake T. Austina x) *8*
  • leamike
    Celou dobu si říkám koho mi připomíná a tak se koukám a najednou si říkám, že je docela podobný Maxovi z Kouzelníku z Waverly :D
  • pata1618
    Trochu úchyláček noo , ale jo jinak je super všichni z jejich skupiny jsou super ;))
  • Je nádhernej,talentovanej,a sladkej...LOVE ONE DIRECTION
  • Harry Styles je úplně úžasnej!!!!!!! Umí zpívat,je v pohodě a je tak nádhernej....... *14* *15* Hej prostě je úplněéééééé nejlepšííí......One Direction ♥♥♥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit