Přejít na výpis diskuzí

Harry Styles

OSOBNOST 10.8.2011 
1549 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen náhodou jsem objevila tuhle stránku a jsem za ni ráda, protože si muzu prečist to co si myslite o 1D. Abych pravdu rekla zmenili mi život... Miluju je a udelala bych pro ně vsechno!!! Doufam ze prijedou do ČR. Mela jsem strasnou radost kdyz jsem se dozvedela ze se harry rozesel s taylor... Jenze on ani nevi ze existuju nebo spíš existujeme, nebo ze vubec existuje tahle stranka. Vcera mu tady soustu holek popralo ,happy birthday´ byla jsem mezi nimi, ale on o tom nema ani paru... Mam ho strasne rada a stve me kdyz lidi rikaj ze je teplej, nebo ze 1D jsou teply!! NEJSOU!!!!!!:(( Kazdej ma svuj nazor a ja mu ho neberu ale meli by se zamyslet taky nad nami, jak se pak asi citime kdyz tohle rikaj?? Kazdopadne jsem touhle slohovkou chtela rict at si rika kdo chce co chce my je budem mi stale rady. Kazdej z kluku v 1D ma neco do sebe a proto tuhle skupinu tak miluju. Nejvic ale Harryho ;D <3 :* pa mejte se hezky directionerky (nebo jak se to pise :D) <3
    • Napsala jsi to fakt krásně...Opravdu by se měli nad sebou nějací ti lidé zamyslet.. Nikdy neudělali nic špatného, právě naopak.. Ukázali lidem, že i z obyčejných lidí, se můžou stát superhvězdy, který si šli pouze za svým snem..(:.. Mám je hrozně moc ráda.. Mají nádherné písničky.. TY TEXTY!! Prostě WÁÁÁUU!! I <3 1D!!..

      PS: *NEVER* *SAY* *NEVER* and *LIVE* *YOUR* *DREAMS*!! <333333
    • Souhlasím to jak jsi to napsala je úplně úžasný a myslím že máš úplnou pravdu!!! *4* *14* *15* *3*
      • Diky, moc si toho vážím!! <3
    • Jo máš pravdu!Jsi dobrá *3*
  • Dievčatá počúvjte. Zbožňujete chalanov, ktorých si myslíte, že poznáte. Chcela som tým povedať..v skutočnosti ich nepoznáte. Nechcem byť tá zlá, alebo Vám brať ilúzie ale… Dúfam, že viete čo tým myslím. Napríklad Niall nemôže stále myslieť na jedlo ako "Kde ne moje jedlo?!" Alebo "Potrebujem jesť", Harry tiež nemôže myslieť len na sex. Rozumiete?! Otvorte oči skôr ako bude neskoro.

    Mitarashi: Chcela si to slovensky? Máš to mať. A teraz sa ťa opýtam ja. Nevieš anglicky?
    • díky
    • ne
  • Harry není gay ! Nevím proč nekdo marni svůj CAS takovýma vecma jako jsou falešné , vymyšlené iluze o tom jak je na kluky , hadam ze to se nemůže stát normálně starý holce s normálním IG protože všechny tzv Larry shippers podle mého názoru budou nějaký nedospělý 11-13 let starý holcicky co ani neumí napsat jejich jména a ani by jim to nedokázali v aj říct do oči v pripade ze by měli to štěstí je potkat ! A nebo ještě horší varianta - hateri , nevědí o nich nic ale jen protoze radši poslouchaj podle sebe "skvělou " hudbu je musí urážet atd a názory pravých fans jim jsou víte kde ? Ano ...u prd*** !!! Já jsem directionerka ! A to slusne dlouhou dobu ! A jestli myslíte ze svůj názor pise nějaká další 11 holčička tak vas asi zklamu je mi 16 !!!! :D hmm zamyslete se mate byt hromada lidi které spojuje práva láska k 1D ! A ne rozhadane holky co resi ne zpěv ale orientaci ! Můj názor kdo souhlasí a je fans at da lajk chci vědět kolik lidi ma jistou inteligenci a nebude se hádat ! :D
    • Harry neni gay a kdo to rika tak ad de do do prde**
    • No, proč asi? Vždyť většina světa moc neschvaluje homosexuály. A 11-13? Proto mi je 15 (skoro 16) a ostatní LS, s kterýma se bavím jsou mnohem starší :D A jestli je ti 16, tak by ses měla naučit správně vyjadřovat, protože píšeš jak 12-tiletá holčička. A ke zbytku tvého "úžasného" komentáři. Anglicky umím skoro plynule, takže bych jim to bez problému řekla. Spousta LS se dostává na jejich koncerty. *3*
      • Ty umíš anglický jazyk skoro plynule, tak to se mi začínají třást kolena!
    • Rozhodně souhlasím! Konečně se našel někdo, kdo nemá v hlavě prázdno. Good job, Katy! :)
    • No, i když souhlasím, tak jako zrovna od tebe to ''IG'' sedí. Píše se to IQ, ale jinak nic proti. :-)
      Je mi 13 let a rozhodně nejsem LS. Takže je to spíš: holčičky od 9-12. A mimochodem já mám ve třídě taky kluky, kteří se chovají podobně jako Harry a Loui. A přitom určitě nejsou gayové. A další důkaz proč vím, že Harry (ani Loui nejsou gayové) je ten, že ten kdo se o ně trochu zajímá, tak ví, že Harry je známý jako sukničkář a Loui chodí hodně dlouho s El. A vaše ''ale to, že s někým chodí neznamená, že nejsou gayové'' a nebo ''ale já znám jednoho kluka, který byl ženatý a byl gay.'' A podobně. Toto si prosím ponechte pro sebe. A pokud se vám můj a Katy názor nelíbí, tak dejte palec dolů a dál to neřešte. A nebo pokud budete souhlasit, tak dejte palec nahoru. A pokud jste pravé directioners jako jsem já a Katy, tak by jste s námi měli souhlasit. Samozřejmě se vždy najdou ty, které budou jiného názoru, ale to patří k lidskosti, že každý máme jiné názory. Já to respektuji.
      Jinak šťastné & veselé (blízké) Vánoce girls. :-)
    • Narry
      Já jsem ještě starší a souhlasím s tebou (skoro ve všem),je jedno jakou mají kluci sexualitu ,miluju je pro to jací jsou! A že Harry a Niall jsou tak spolu cute to je jen třešnička na dortu♥Jsou prostě best bro♥
  • hezkej kluk *5* *5* *4*
  • Harry je dobry clovek a gay rozhodne neni lidi vzpamatujte se podle ceho vlastne posuzujete ze je gay jen kvuli tomu ze ho v X-Faktoru priradili do skupiny s klukama, nebo kvuli tomu ze se obcas drzi kolem krku, ze se na sebe obcas podivaji nebo ze tanci proboha vzdyt tohle delaji i jiny kluci kteri jsou jen obycejni kamosi tak se uz konecne proberte a nepomlouvejte ho porad Harry je skveli clovek i ostatni kluci z one direction vzdyt dali hodne svych penez na charitu detem v Africe snazi se vymyslet super pisne ktere bysme meli s chuti radi poslouchat a tem kteri si nevazi te snahy tak je to jeho problem ja osobne skupinu one direction mam rada rada posloucham jejich pisne a Harry je muj nejoblibenejsi zpevak ze skupiy one direction
    • Děláš jak kdyby to že je někdo je gay bylo špatné. Jako by proto nemohl být dobrý člověk. To ty se vzpamatuj!
    • Přijde mi, že si tím myslela, že být gay je špatné. *10*
      • Vazne je mi jedno jestli by byl gay nebo ne I tak bych ho mela strasne mooc rada jsem prava directionerka ktera by se jich za kazdou cenu zastavala nesnasim hatery jsou to tak hnusni lidi kteri se je ani nesnazi ve skutku poznat radsi je hned pomluvej opravdu jsem to nemyslela tak jak sis myslela vazne ne ja mam Harryho hrozne mooc rada a jestli je vazne gay nebo ne je mi jedno I tak bych ho zboznovala a umi nadherne zpivat ma krasny hlas I ty ostatni kluci z 1D
  • Jéé..Jsem z nich ujetá:/:):**..Miluju je.:/:):**..!!
    Jsou..nejlepší..nejhezčí..nejtalentovanější..nejluxusnější..styloví..trochu ujetí, ale to neva..nejlíp zpívaj..super..boží..nejkrásnější..apod..:/:):**..!!
    Zkrátka jsou to ještě takoví vyspělí puberťáci, kteří si užívaj života..!!..Ale..Nejvíc mi vadí ti, kteří básní o tom, že jsou teplí atd..MOc mě tím štvete a vím, že ne jenom mě..Takže klidníme hormony..Ju??..
    Prostě jsou "Ťutí"..:/:):**..!!
  • Narry
    Bože lidi zase Louis!!!!Už to vzdejte a pochopte to, že tam nic není a nikdy nebude !!!!!!!!!!
  • Miluju tvoje háro.
  • Harry Styles je nejlepší!!!!!
  • Harry je nejlepší ,je nádherný a krásně zpívá.Ale aji ostatní z 1D jsou super. Kdo má rád 1D tak palec nahoru. *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit