Přejít na výpis diskuzí

Harry Styles

OSOBNOST 10.8.2011 
1549 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neni gay
  • 4321
    Miluju Harryho. Má krásný hlas a vlasy. *14* *14*
  • Ja s vama teda nesouhlasim.Slyšely jste někdy o gelu na vlasy? Nojo hlavně že vy jste dokonaly. Tak se jim to třeba libi. A jestli je mate fakt rádi tak tohle o nich nebudete psát. To je můj názor:) .... Já jsem DIRECTIONER forever *3* *4*
    • budees jednou litovat toho zes kdy byla directioner...
    • tak to ten gel musi byt pekne mastnej
      • Asi to ani nebol gel, skôr bravčová masť :-D
        • promin nerozumim
          • No to po česky znamena :To nebyl gel spíše Vepřové sádlo
  • co to je za blbost? harry s luisem vztah dost blbý!
    • Narry
      No přesně někdo je tady dost mimo!!!!!!Ale je vidět ,že to nejsou žádný fanynky,protože ty vědí ,že Harry s Louisem dávno nejsou ani nej kámoši.No té blbosti co tady melou pořád dokola se můžeme jen zasmát!!!!
      • Jo tak to s tebou souhlasím Narry ,taky to tak vidím. *3*
        • Tak díky ,najdou se lidi co mají rozum :)))A nejsou zaslepení.
  • Lidi prosím vás Harry není gey jen to říkaj media a Louis je jeho ''best friends'' a i kdybi byl tak bude pořád oblíbenej a bude to pořád člověk!
    • Narry
      No jeho best friend je Niall ,jen pro pořádek.Kdo je sleduje tak to ví♥ *3*
      • Jeho BFF je Louis.....
        • Jeho BFF je Niall Horan..
      • Ale vždyť se nejvíc bavil s Louim, ale je fakt, že teď už se asi tolik nebaví a myslím, že hlavně kvůli LS ( sorry )
  • Narry
    Bože můj už zase,ty chudinku co mu pořád dokola dává do vztahů Louise je mě fakt líto,ale vlastně není,protože to nemůže snad ani myslet vážně!!!!!!!!!!!JE TO OTRAVNÝ DOST!:(((((
    • jo to je...
  • Harry je k sezrani ja ho proste MILUJU!!!!Kdo ho ma taky rad palec nahoru!! *1* *14* *3*
  • To už opravdu není sranda jak sem pořád někdo dává toho Louiho on má El a Harry je single s Kendall už údajne není !:-)
    • Narry
      Někdo se tím baví,ale já myslím že už je to každýmu jedno taková kravinka nás holky nerozhodíííííííííííí ne?:)))Ta dotyčná osoba má velkou smůlu,realita je jiná.:))
      • zuzanka1D
        svatá pravda dámy:D a já už to jen přecházím a zasměju se tomu :)
  • je to nejkrásnější kluk na zemi <3 <3 *14* *14* *14* *14* *14*
  • Harry je můj druhý nejoblíbenější člen skupiny.
    První je Louis.
    Harry není děvkař, je moc milý kluk, který je od přírody¨
    praštěný. Ale roztomile praštěný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit