Přejít na výpis diskuzí

Harry Styles

OSOBNOST 10.8.2011 
1549 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je sranda číst si komentáře o One Direction. Jestli si myslíte, že je znáte, tak to je naivní na obou stranách. Ale je to nic s porovnáním, jak některé píšou, že Louis není tátou (také tomu nevěřím) a že půjde na potrat. Jako byste u jednoho z nich měly šanci (nemyslím tím všechny fanynky). Spojujete Louise z Harrym a jste naštvaný, když nikdo řene, že jsou teplý (prosím o vysvětlení, protože to nechápu). A krom toho je pravda, že by je tolik lidí neposlouchalo, kdyby se jim nelíbili i vzhledově.
    • Si daj do googlu larry a skús si pozrieť pár larry moments a hned budeš vedieť o čom to je ;)
  • leamike
    Celou dobu si říkám koho mi připomíná a tak se koukám a najednou si říkám, že je docela podobný Maxovi z Kouzelníku z Waverly :D
    • Přesně, jak dvojče :DDD
    • Ako na ktorých fotkách :D .. mne dakedy pripomína úsmev spolužiaka aj oči má teké vlasy má o dačo dlhšie ale tiež pravda :)
    • docela ?!.....je skoro jako jeho starší dovojče *15* *15* .... nebo minimálně brat Jake T. Austina x) *8*
  • Bože Belieberky už se zklidněte ;)
    Ten váš Justin taky není svatej a nehejtujeme vás příspěvky typu: ,,Ježiš Justin vypadá jak holka"... a pokud tohle někdo dělá, tak sám na tom není moc dobře ať už po psychické nebo fyzické stránce, když má potřebu hejtovat lidi, kteří něco dokázaly ;)
    Pokud jde tady o ten váš make-up, tak vám to může bejt úplně jedno, jestli ho nosí nebo ne. Každej prostě nemá štěstí na pleť hladkou a bezchybnou jako dětskou prdelku... je vidět, že spousta z vás tady ví o akné úplný hov*o... upřímně si myslím, že by Harry make up ani nenosil, kdyby nebylo lidí, kterým hrozně vadí, když někdo nemá dokonalou pleť...
    Prostě se mu ne*erte do života... a pak se divíte, že se Directioners a Beliebers nemají v lásce, když se pořád předhání o to, kdo má to a kdo nemá tamto...
    Přestaňme se navzájem hejtovat a vycházejme spolu a budeme šťastní všichni ;)
    Konec...
    • Přesně tak.Máš pravdu.
  • Myslím si že je v poslednej dobe Harry moc namyslený a preto už mám radšej Nialla a myslím že je taký sukničkár lebo s každou je 1 mesiac a konec to sú také skoro všetky celebrite dúfam že sa uvedomí a že prestane nosiť copíky a dá sa trochu podstrihnúť a začne byť milší fanúšičkám a to je všetko a bude potom super D:D:D:D:
    • ano.... přesně moje řeč *3*
  • jedině ty šahaš svým kamosům do mezi tak tady nepiš nic o harrym tak to tady nepiš nikoho to nezajímá nikdo tu není zrovna zvědavej nato až ty sem to napíšeš tak drž zobák mi harryho milujem nebo ale spon ho mame rádi a kyž ne tak to sem nepište lidi
  • Jsem jediná komu se tu ukázalo že má za sestru Caru Delevinge a za otce Kendall Jenner??? *15* *15* *15*
    • Máš pravdu mně já to tam mám taky. Odpověď feltoncejavascript:addSmile(8)
      javascript:addSmile(8) javascript:addSmile(8)javascript:addSmile(1)
    • Ne *1* *1* *1* *1*
    • Ne, nejsi. *4*
    • pajjuska
      Ne nejseš
    • Nejsi... *15* *8*
    • Aj mne to vyskočilo :D Jsem vybuchla smíchem
  • Omg trapný larry shippers -_- jste už fakt natvrdli!? Nechodej spolu!!! PROBERTE SE UŽ KONEČNĚ ... Vám by se líbilo kdyby někdo říkal že se svým nej kamošem? O.o fuck logic -_-
  • výž co myslisi co chceš ale ja tomu nevěřim že je teplej
    • nauč se pořádně česky... *16* *12*
  • Harryho miluji *14* *14* *14* Proč se tady hádáte?! To si říkáte Directionerky?! *16* *10* *16* Mě je upřímně jedno kdo s kým chodí, hlavně at jsou štastní *3* *14*
  • Jzs ze vas to bavi, Harryho nezajimaji nejake faninky, ktere mu pisou na twiterr tisice a tisice zprav... Je to jeho zivot, at si ho zije jak chce, si myslite ze kdyz si precte nejake tweety ze se zmeni? Tak to jste dost najivne boha. Pokud jste vazne faninky one direction, meli by jste kluky respektovat tak jak jsou. Oni jsou stastny, tim padem by jste meli byt i vy
    • JO,a o tom štěstí výš jak?
    • Přesně. Jsou tak ubohé pokud toto dělají. To, že se jim už Harry nelíbí a chtějí aby se ostřihal... je to k**va jeho život! Říká někdo jim, jaký mají mít účes nebo, jak se mají chovat?! Ať se do něj přestanou s**t a pokud už nejsou directioners, tak nevím, co tu pořád dělají. Já věřím, že 1D bude ještě dlouho a i kdyby se jednou rozpadli (všichni víme, že to přijde), tak po nich navždy zůstane skupina lidí, kteří se berou jako rodina, directioners. A já nevím, jak ostatní, ale myslím, že pokud už do této rodiny patřit nechtějí, tak jim nikdo nebrání v tom aby odešli a více se o kluky nezajímali. Ale stejně myslím, že jenom strácej čas tím, že mu píšou, aby se změnil. On se kvůli pár (s prominutím) kravkám nebude měnit. Tak tímto bych to ukončila a komu se to nelíbí ať si...
      Forever directioner! <3
      P.S.: Pokud jsem se někoho dotkla mou vulgaritou, tak se převelice omlouvám, avšak jinak bych se vyjádřit ani nemohla, protože jsem na ně neuvěřitelně naštvaná.
    • přeně *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit