Přejít na výpis diskuzí

Harry Styles

OSOBNOST 10.8.2011 
1549 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší Harry. Přeji ti se nejlepší a ať se máš co nejlépe. Si boží
  • Happy Birthday!!! <3
  • Happy Brynzdey like You One Direction Mám Ráda Skupinu 1D One Direction Můj IDOL JE HARRY STYLES LIAM PAYNE ZAYN MALIK LOUIS TOMLISON ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
  • Měří 189 cm -,-
    • jsem si říkala.... 180? to je srajda... má aspoň 185... je vysokej... :D <3
      *14* *4* *1*
      • Už je to dobrý :D <3 *14*
  • I Love You 1D One Direction Harry Styles Niall Horan Zayn Malik Liam Payne Louis Tomlison ❤❤❤❤ Anička + Harry ❤❤
  • Mam strasne rada Harryho,najviac jeho oci vlasy a usmev.
  • MÁM? MOOOOOC RÁDA HARRYHO EDWARDA STYLESE JEEEEEEE MOOOOC ❤❤❤❤❤ SEXY
    • Ja taky miluju Harryho je to sexyyy kluk
  • Harry je dobry clovek a gay rozhodne neni lidi vzpamatujte se podle ceho vlastne posuzujete ze je gay jen kvuli tomu ze ho v X-Faktoru priradili do skupiny s klukama, nebo kvuli tomu ze se obcas drzi kolem krku, ze se na sebe obcas podivaji nebo ze tanci proboha vzdyt tohle delaji i jiny kluci kteri jsou jen obycejni kamosi tak se uz konecne proberte a nepomlouvejte ho porad Harry je skveli clovek i ostatni kluci z one direction vzdyt dali hodne svych penez na charitu detem v Africe snazi se vymyslet super pisne ktere bysme meli s chuti radi poslouchat a tem kteri si nevazi te snahy tak je to jeho problem ja osobne skupinu one direction mam rada rada posloucham jejich pisne a Harry je muj nejoblibenejsi zpevak ze skupiy one direction
    • Děláš jak kdyby to že je někdo je gay bylo špatné. Jako by proto nemohl být dobrý člověk. To ty se vzpamatuj!
    • Přijde mi, že si tím myslela, že být gay je špatné. *10*
      • Vazne je mi jedno jestli by byl gay nebo ne I tak bych ho mela strasne mooc rada jsem prava directionerka ktera by se jich za kazdou cenu zastavala nesnasim hatery jsou to tak hnusni lidi kteri se je ani nesnazi ve skutku poznat radsi je hned pomluvej opravdu jsem to nemyslela tak jak sis myslela vazne ne ja mam Harryho hrozne mooc rada a jestli je vazne gay nebo ne je mi jedno I tak bych ho zboznovala a umi nadherne zpivat ma krasny hlas I ty ostatni kluci z 1D
  • 4321
    Miluju Harryho. Má krásný hlas a vlasy. *14* *14*
  • Lidi, proberte se!!! Určitě si bude číst jak mu přejete ČESKY a na ČESKÝCH stránkách!!! Do prdele, tak mu napište na twitter nebo instagram, ale nepište to sem.. Je to ČESKÁ stránka, kterou ani NEZNÁ!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit