Přejít na výpis diskuzí

Haylie Duff

OSOBNOST 31.12.2006 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Haylie je supr

    ahoj si nádherná *3* *1* *1* *14* *14* *14* *14*
  • Haylie Duff

    Mám ji hrozněěěě ráda!!!!!!!Jako i Hilary..Ale Haylie mám o hodně radši!!!!Jako když mám bejt upřímná tak Hilary jako moc nemusim!Ale nevadí mi!! *3*
  • Jo ma pravdu

    myslim ze xx-paula-xx to vystihla večina by tu nebyla kdyby nebyla jeji segra hil
    , no ale ja mam teda rada hilary te je pro mě upe nej nej haaaaa *3*
  • xx-paula-xx

    Haylie je supr

    Mám Haylie hrozně ráda mám ráda i její sestru hilary duff a osobně si myslím, že haylie je spíš ve stínu své sestry a myslím, že by se měla pokusít víc prosadit je skvělaá ale přiznejme si že mnoho lidí je ve fanklubu jen proto že hilary je její sestra já jsem ve fanklubu protože haylie mám radši *14* *14* *4* *4* *4* *14* *14*
  • ellain

    eeeeee

    hilary tam je ale jen na fotce se svou sestřičkou jinak je tam bšude Haylei!!!!!!! *3*
  • adelka8

    Budou nové fotky

    Dneska jsem sem přidala několik krásných fotek Haylie Duff, takže si počkejte a uvidíte sami jak jsou krásné *14* *14*
  • 123

    jo je tam fakt i Hilary!! *3*
  • escarlate

    Re: Re: Haylie

    Není, fakt je tam dvakrát Hilary!
  • Re: Haylie

    jsi blbka, na vsech fotkach je Haylie.tak nerozdavej rozumy kdyz jsi slepa
  • Re: Haylie

    jo jasně ten film je božský *5*
  • super herečka a zpěvačka

    Je to strašně krásná zpěvačka a také se mi moc líbí jak hraje ve filmech!!!!! *14* *14* *14* *14*
  • Haylie

    Souhlasim,v černým baretu a v růžovim tílku je Hil a ne Haylie.Jinak sou obě super,hlavně ve filmu "Holky v balíku",viďte? *14* *4*
  • Haylie

    Možná je Hilary lepší ale hna druhou stranu je Haylie super!!Mám jí víc ráda než Hilary a byla bych ráda kdyby začala i Haylie hrát ve filmech a více vystupovat jako Haylie.A zdá se mi jak tam má ty fotky tak 2 fotky jsou určitě Hilary to není Haylie !! nemůžu si pomoct *16* *3* *1*
  • Re:

    znám obě,hil mi přijde lepší a myslím že ta fotka v černém baretu a triku je hilary ale težko říct...ale haylie teš neni špatná *14*
  • Re:

    znám obě,hil mi přijde lepší a myslím že ta fotka v černém baretu a triku je hilary ale težko říct...ale haylie teš neni špatná
  • haylie znám,i hilary!!!! mám je obě strašně v oblibě i když hilary víc(ale o hilary se zajíám už asi rok a něco, a o hayile tak 3 měsíce)!!!!!!!ale jsou obě fajn a jsem ráda že mají společné videoklipy, filmy.....!!
  • sympatická i když musím uznat,že její sestra Hilary je lepší *3* ale snaží se prosadit,holka jedna a to se mě lúbí *3*
  • *9* *14* *7* *3*
  • nikdo neznáte Haylie, nebo co? *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit