Přejít na výpis diskuzí

Hilary Duff

OSOBNOST 31.12.2006 
2018 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • huráá Hilary je na 25. místě konečně předběhla Vanesu *9*
  • Tou deskou bych si nebyl tak jistej, protože ju už chystá aspoň 3 roky.
  • http://summerwood.blog.cz/1201/6-rada .... prosim hlaste muzete hlasovat i pro hilary duff
  • kajuska4
    co ? přeju jím to !! *14*
  • Díky za odkaz....:-)
    Měj se hezky :-)
  • Já bych Ti doporučil číst zajímavé články o Hilary na blogu: http://martinashalova.blog.cz
    K seriálu. Seriál Lizzie McGuire si můžeš i stáhnou na netu a k němu i české titulky. Psal jsem do některých televizí, jestli nekoupí i seriál Lizzie ale vždy napsali že ne :(. O koncertu se zatím nic neví. Hilary je těhotná, tak má ted jiný starosti. Jen připravuje novou desku :)
  • bude mít chlapečka s Mikem Comriem
  • Díky za rychlou odpověď :-)
    Film Italské prázdniny jsem už právě viděl a moc se mi líbil....:-), a tak bych se rád ještě podíval na ten seriál ve kterém Hil hraje vlastně tu samou postavu Lizzie McGuire. Ale asi si ho teda budu muset objednat někde z Ameriky :-)
    A nevzpomněl by sis na název té knížky?
    A díky za informace o koncertu. Můžu se ještě zeptat, kde se dá sledovat, seznam koncertů na které se Hilary chystá? Na některých stránkách bývá rubrika Tour, ale na stránkách Hilary jsem nic takového nenašel.... i když to také může být tím, že zrovna žádné turné nechystá :-).
  • Ahoj. Taky jsem velký fanoušek Hilary. U nás v ČR je k sehnání film Italské prázdniny ale za dost velkou cenu a to za 500 Kč.
    Hilary napsala dvě knížky a to jsou Elixir a Devoted. Myslím, že v Americe vyšla nějaká knížka o jejím životě ale nejsem si na 100% jistý. Něco jsem viděl na některé stránce a ke koncertu. Hilary, když je teď těhotná, dává si chvilku pauzu ale pomalinku pracuje na své nové desce. V jednom rozhovoru prohlásila, že by udělala i koncert ale to je zatím ve hvězdách. Snad ti moje odpověď trochu pomohla.
  • Hilary je TĚHOTNÁ o tom ani nevím a ským ho má ?
  • Ahoj všem,
    jsem fanoušek Hilary a jsem tu tak nějak nový :-).
    Chtěl bych se zeptat, jestli někdo neví, jestli je nebo byl někdy tady u nás k sehnání na DVD seriál Lizzie McGuire z roku 2001 nebo jestli je k sehnání jen v Americe?
    A také nenapsala někdy Hil nějakou knížku o sobě a o jejím životě? Něco podobného jako Miles To Go od Miley Cyrus?
    PS: Neví někdo jestli Hilary neplánuje někdy naštívit ČR nebo alespoň nějaké město poblíž tady v Evropě :-)?

    Jinak Hil přeju hodně štěstí a úspěchů v soukromém i pracovním životě a také ať mají krásné a hlavně zdravé miminko :-):-).
    A budu tiše doufat, že se s Hilary budu někdy moct osobně potkat a splnit si tak svůj velký sen :-), i když zatím je to spíše jen můj potřeštěný sen, než skutečnost :-):-( Amerika je daleko a i kdybych se tam někdy dostal, tak bych musel mít štěstí, abych tam někde Hil potkal :-). Ale budu doufat :-).
  • Hilary čeká chlapečka :).
    Více na: http://martinashalova.blog.cz/1110/hilary-duff-is-having-a-baby-boy
  • martulish13
    díky,ale tam už mám vše co je avi postahované :)
  • Tak to nevím,ale jsem taky strašně zvědavá :-)
  • Neví někdo kdy se jí to ma narodit ? a nebo jestli to bude holčička nebo chlapeček ? děkuji moc
  • duffik
    ano je :D
  • těhulko? ona je těhotná?
  • Andrejka10
    Hezký helouvín Hil! *14* *14* *14*
  • Andrejka10
    vše nej hiltěhulko :))...
  • je to přístupný ale jedna scénka je podivná to je jak ten Yonici manžel(budoucí)jí šáhne do kalhot a začne jí asi tototo rukou nonono *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit