Přejít na výpis diskuzí

Hilary Duff

OSOBNOST 31.12.2006 
2018 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ve filmu Greta
  • www.uložto.cz *3*
  • martulish13
    Ahojky,prosím nevíte kde bych mohla stáhnout klipy Hilary? *4*
  • I like HIlary
  • oh you're pregnant so that I still wish you both a healthy baby and a mother smiling *14*
  • Hello I wish you happy birthday a lot of success, new movies, songs and everything you like to be like you *14*
  • všechno nej k narozeninám doufám ze se ti bude dařit
  • Všechno nejlepší k narozeninám,Hilary!Hodně zdraví,štěstí,úspěchů,lásky a ať jsi pořád stejně báječná :)** <3 <3 A také ať je miminko zdravé :)
  • mileycyruska
    vše nej těhulko naše :))
  • Přeji všechno nejlepší máám tě rááááda
  • Všechno nejjjjjjjjjjj k narozeninám Hilary *14* *14* *14* *14* *3*
  • Erin
    Všechno nej.
  • duffik
    Podle mě se na ni hodně zapomělo.Kdyby jí dali nějakou hlavní roli v nějakým hodně známým filmu.Ale nevadí i tak jí mám nejradši ze všech celebrit.Třeba Selena Gomez ničeho nedosáhla jako Hil,nebo hnusná Miley taky nic moc neudělala.Prostě Hilary je podle Mě ta nejlepší herečka,zpěvačka,textařka a modní návrhářka.Kdo si myslí to samé,ať dá palec nahoru :-)
  • Hilary je tehotnáá!!!
    jej správa z FB:
    Hello everyone!
    We also want to share the exciting news that...... BABY MAKES THREE!!!
    We are extremely happy and ready to start this new chapter of our lives.
    Thanks to everyone for the continued love and support throughout the years!
  • nej hilary

    hilary je nejnejnej a at si kazdej rika co chce je od ni hezka pisnicka tiki tiki tiki room a film moderni popelka ale hilari je cela super.
  • Hilary

    Ahoj všichni, přijde mi že se na Hil už nějak zapomenulo.Nemyslim přímo tady ale tak celkově a je to velká škoda.Hilary je úžasná.To je jenom takový můj názor.Nepřijde vám to taky?
  • katuska_love

    Re: dík

    oh ♥
  • obrazek007

    Re: Hilary

    Hilary je ta nejvetší pitka jakou jsem kdy viděla :-p
  • duffik

    dík

    Moc vám děkuji že jste mi poradili
  • Re: Hilary

    najeď na http://ulozto.cz a do vyhledavače napiš název název filmu a stáhni si ho, tak to můžeš udělat se všemi filmy od Hil, já mám od ní taky pár filmů stažených..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit