Přejít na výpis diskuzí

Hugh Grant

OSOBNOST 31.12.2006 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hugh

    Hugh je jeden z nejkrásnějších chlapů, kterýho znám. Je doopravdy skvělej. *14*
  • simina.1

    Re: Re: kdo je kdo

    zato ty o něm víš všecko že jani :-) však víme :-)
  • ei123

    Re: Re: Anglie

    Ahoj, no mi se známe už pár let. To je těžký ale hodně chodí na Londýnský golfový hřiště. *3*
  • Re: Anglie

    hele kde jsi hugha potkala??jedu do anglie v červenci a chtela bych se s nim videt dekuju za odp...H. *4*
  • ei123

    Skvělá správa

    Ahoj lidi, mám tu zprávičku, která se šíří netem a potvrzuji že Bridge Jones 3 se točit bude ještě není známě datum začátku natáčení a ani se neví místo natáčení. *3* *4*
  • ei123

    Re: Dotaz

    ahoj nejspíš myslíš Bridget Jonesovou2: S rozumem v koncích. A mám takový pocit že se do půlky těla objevil ještě v Lásce s Výstrahou(Two weeks Notice)
  • ei123

    Anglie

    V neděli letím do Anglie na týden chcete se na něco zeptat Hugha?? Otázky pište sem nebo a můj profil. Nezaručuji že ale odpoví na všechny otázky.
  • ei123

    Re: Re: Re: Re: Re: Hugh

    sedum
  • ei123

    Re: Re: Hugh

    Ahoj, promiň že jsem ti nenapsala. No těžko říct jaký má hlas asi znáš jeho hlas z nějakého rozhovoru. Kamery trochu zvuk změní ale když ho někdy poslouchám tak se mi jeho hlas docela líbí. Postupem času se jeho hlas mění (jako každému) k hlubšímu. Když budeš mít ňáké otázky tak napiš na můj profil a já ti odepíšu.
  • janulqadostalova

    Re: co vlastne

    Stačí se pouze podívat do jeho ledově modrých očí.. A uvidíš co na něm všichni vidíme ;)
  • janulqadostalova

    Re: Re: Re: Re: Re: Hugh

    šest *14* *14* *14* *14*
  • janulqadostalova

    Re: kdo je kdo

    Lidi, tohle jsou otázky.. Vy o něm snad vůbec nic newíte... Hugh nemá ani děti, ani manželku.. *16* *16* *16* *16* *14* *14*
  • kdo je kdo

    kdo je žena hugha granta???někdy bych ho chtela videt je prostě krásnej♥♥♥ *4*
  • I♥

    I♥ Hugh Grant. He is very nice!! *14* *14* *14* *14*
  • simina.1

    Re: fórum o Hughovi

    pokoušela jsem se tm dostat ale nenalezlo to nic:-)
  • janulqadostalova

    Re: Re: Re: high grant

    Nevím jestli je to škoda, protože i kdyby ho měl, tak bude žít v Londýně, což je celkem k ničemu.. A nikdy nevíš jestli by byl vůbec na Hugha podobný. A kdyby někdy v budoucnu Hugh syna měl, asi by byl o dost mladší než my :( *9*
  • Re: Re: high grant

    dik za odpověd, ale řekněte není to škoda že nemá syna?, *9* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: high grant

    ahojik, ne Hugh syna bohužel nemá ale četla jsem v jendom rozhovoru že by chtěl mít děti ....
  • Re: Hugh

    ty jsi mluvila s hugh grantam?? jaky je jaky ma hlas?? *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • high grant

    miluji Hugh Granta on je uplně překrasny sladky ma sexy usměv nádherné oči *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* proč už mu je 50 let a proč žije v londýně?? jo a nevíte jestli nemá syna??kéž by jo :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit