Přejít na výpis diskuzí

Hugh Grant

OSOBNOST 31.12.2006 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Znám ho

    *14* *14* *14* *14* *4* prostě k sežrání!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *1*
  • Re: Znám ho

    určitě, nevymýšlej si *5* *5* *10* *16* *10* *16* *8* *8* *13*
  • ei123

    Znám ho

    Znám ho osobně asi dvanáct let je jako můj táta prostě ho žeru Je úžasný herec. *4*
  • ei123

    Re: Re: Re: Re: Re: Hugh

    pět *14*
  • Re: Re: Re: hudbu složil ,slova napsal

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* BBBOOOŽŽŽÍÍÍ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • aaron200

    co vlastne

    co na nom vidite? co je tak uzasne? moje devce ho upe zere. Nechapem....co? *7* *7*
  • sx

    Jak jim to Hughu můžeš věřit??
    Když ti nějaký "kamarád" řekne že vypadáš jako tlusté prase..přeci si to nemůžeš brát osobně..ne?
    Podle mě jsi úplně normální a ani jsi nestloustnul...nenech si sebrat sebevědomí a jdi hrát!!!
  • c

    Tvl on se snad zbláznil..vypadám jak tlusté prase bla bla bla..vůbec!!!
    Podle mě asi ztloustnul ale není prase a ani ne obézní a normálně to může shodit...ať prostě chvilinku drží dietu a bude jako dříve a VŮŮBEC bych ho netipovala na 49 let..měl by pokračovat v herectví protože je opravdu dobrý a podle mě je to hodně předčasné..psát může ještě později..já bych hrála být v jeho kůži..
  • f

    Tvl to je mu už 50????...
    Vypadá tak o 20 let mladší haha
  • Happy Birthday!!!

    Dnes má pan Hugh Grant 49 narozeniny a proto VŠECHNO NEJLEPŠÍ - HAPPY BIRTHDAY!!! *14* *14* *4* *14* *14*
  • I love him

    He´s very nice!!! I love him!!§ *14* *14* *14* I love him in each of his films. *14* Anyone have his address?
    Please send it to me
    Thank U
  • b.e.t.u.l.i

    :)

    Tak tohle je sexy chlap *15*
  • ...

    Jo dobře hraje...dřív se mi moc nelíbil..a ted taky moc ne *3* *3* *3*
  • alcca

    Nejjjjjjjjjjj

    Nejhezčí a nejlepší herec *4* je prostě sexy i jeho pihy *14*
  • tetka.betka

    Krasavec..

    nejhezčí herec jaký může být je fakt hezký, ikdyž je mu už kolem 40 ..nevim přesně..
  • příbuzní?

    je příbuzný s hercem Richard E.Grantem? *7*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Hugh

    čtyři *1*
  • Re: Úžo chlapík!!!

    jj, tam je fakt skvělej! *14*
    jinak Hugh je fakt moc krásnej chlap, brala bych ho okamžitě *14*
  • Re: Re: hudbu složil ,slova napsal

    OKAMŽITĚĚ bych ho brala!!§ *14* *14* *1* ....JE FAKT DOBREJ....NEJLEPŠÍ JE V NOTTHIG HILLU...a v lásce....
  • Re: hudbu složil ,slova napsal

    Právě jsem dokoukala na Hudbu slova! Je tam nádhernej a má překrásnej zadek! Čím je starší, tím je hezčí! Hned bych do něj šla!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit