Přejít na výpis diskuzí

Hugh Grant

OSOBNOST 31.12.2006 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy Birthday

    Pan Grant dnes slaví narozeniny.Je mu už 48 let.Přeju mu tímto hodně štěstí a vše nejlepší.
  • kapitolka

    Re: Úžo chlapík!!!

    tam je přímo boží *4* jak tam tak tancuje *4* *4*
  • pelclovajana

    Úžo chlapík!!!

    Je skvělej, strašně se mi líbí ve filmu Láska nebeská... *14*
  • miláček

    musím říct že je božský ,nádherný a strašně moc sexy. Prostě chlap jak mám být. *14* *14* *14* *14* *1* *1*
  • borec

    ted jsem se dodivala na lasku nebeskou a on je ten typ co je v mladi sexy a ve stari jese vic *14* *1*
  • Re: Re: Re: Re: Hugh

    tři *14*
  • fórum o Hughovi

    Zde je nové fórum o tomto herci, tak tam utíkejet pls ... http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akc e=forum_data&auth=&forum_ID=71511 ať tam nejsem sama *15*
  • hudbu složil ,slova napsal

    TAk ve filmíku Hudbu složil slova napsal byl upe k sežraníííí...I pres to ze mu bude zachvilec 50 tak bych ho porad brala!!! *14*
  • Re: just write

    přesně *14* naprosto skvělý tanečník jako premiér *14* prostě souhlas!! *14*
  • Re: Re: Re: Hugh

    to jsme dvě *14* *14*
  • Re: Re: Hugh

    Proč k očaři? Já souhlasím, Hugh je přímo nádhernej. Porád dokola čučím na llásku nebeskou *14* *14* *14*
  • Re: chjo..:(

    Klidně bych do něj šla i bez těch odečtenejch let.Je super. *4*
  • Re: Hugh

    dovol abych se zasmala...hezkej???kam si dala oci????radsi jdi k ocari *13* *13* *13* *13* *13*
  • Je fakt úžasný, hlavně ve filmu Jak na věc, pozdravujte ho!!!!! *1*
  • Nááááááááádhernej!!! *15* *14*
  • Mnam

    jj, Hugh je nnnneeeeeejjjj, hlavně v Lsce nebeské!! Vypadá tam naprosto SUPER *14*
  • Hugh

    Viďte že je Hugh krásnej? *14* *14*
  • Otázka

    Neví někdo poštovní adresu Hugha Granta????Please!!!! *3* *15* *14*
  • Má moc hezký a velký modrý oči.Mnam.
  • just write

    dear everyone! I saw Hugh in Love actually first time and I must say IT IS WONDERFUL, he as dancing PRIME MINISTER was the best! who never watch LOVE ACTUALLY, pleas do it! very funy and best film. Thank you very much with love TERRY :)(:

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit