Přejít na výpis diskuzí

Hugh Jackman

OSOBNOST 31.12.2006 
190 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako Logan je k nakousnutí...
  • Dámy souhlasím...

    Já ho taky naprosto zbožňuju, je super krásnej. Jak jsem ho poprvé viděla ve Van Helsingovi, tak mě okamžitě zasáhl do srdce. Bohužel je jen jeden a navíc zadanej *9* *9* .... Takže nezbývá, než obohacovat svou filmovou sbírku o další nádherné výkony krasavce Hugha....... *3* *14* *14* *15*
  • Hugisekk

    Supeeer HUGisek byl zvolen nejvic sexy mužem planety, neni divu,vzdyt je to taky ten nejsuprovejsi,nejnadhernejsi a nejnadanejsi herec co sem kdy viděla *14* Akorat me mrzi ze nikde v česku nedaji nikdo do nejakeho časopisu jeho plakat abych si ho mohla konecne nalepit nad postel abych mela porad by blizku tu jeho klasnou tvaricku!!! Ale fakt do nejakeho toho casaku by ho mohly dat a tam cpat furt nejaky HSM nebo tokio hotel *9* !!!Ja chci Hugiskaaa!!! straasne moc je krasnouckej!!! LOVE LOVE 4EVER
    • Re: Hugisekk

      a víš kterej člověk zase francie johny depp
  • je squielýý sluší mu to moc v x-menech *3*
  • I love him

    *14* on je tak nádhernej *14* nemůžu si pomoct *3* *15*
  • Tělo

    Jo, jo, moje nejoblíbenější fotka je z firmu Swordfish, známá scéna na střeše karavanu s ručníkem. To mě úplně dostává. Mám ji na mobilu a je super se na ni koukat. Je prostě kus. *14* *14* *1*
  • aaaaaaach.......

    páááni....to jsou ale komentáře...jenže všici máte pravdu ( teda až na nějakýho debila co píše "je to hnus" ) Hugh je fakt nej *14* asi ve všem a všude *5*
  • WOLVIE

    V X-menech je boží!!! Jako Logan!!! *1* *1* *1* Ale já mám svýho Shawna *14*
  • LOVE

    Hugh je prostě ten nejnejnejnej herec.Je krásnrej a namakanej:-))) *3*
  • 3 slova

    Hoj,tak musím všechny tyto komentiky shrnout do 3 slov: HUGH JE JEDINECNEJ!!!! *14* je prostě uzasnej, krasnej ... to je tolik slov ze by mi tu nestacila ani stranka *7* ! Prostě je to ten nej chlap na svete!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit