Přejít na výpis diskuzí

Hugh Jackman

OSOBNOST 31.12.2006 
190 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • seš nej hughu

    hugh jackman je nej herec wolwerina hraje dokonale no je proste super FANDIM TI JACKMANE JEN SVETU UKAZ
  • Ahoj

    Ahoj mám moc ráda johnyho Deppa a taky Hugh Jackman je muj oblibeny herec je mocky krasnej *14* *14* *4*
  • uf

    myslím, že jsem nikdy neviděla krásnějšího chlapa. je fakt náááádhernej *3* *14* *14*
  • Hugh Jackman!

    Jo a ještě něco ty robote xx!!! Jestli se tady chceš vytahovat s Johnnem Deppem tak běž na jeho ten profil a tady na tenhle profil Hugha Jackamana nepiš ty trapné příspěvky!!! Hug Jackman je SUPER HEREC!!!!! *4* *3*
  • podpora

    Hugh by docela potreboval vasi podporu http://www.hellomagazine.com/vote/mostattractiveman/month/index.html
    • Re: podpora

      už jsem hlasovala *3*
  • tak pěkného herce sem dlůůůůho neviděla je senzační prostě k sežránííí *14* *14* *14*
  • Wolverine

    Je úžasněj! Souhlasim, nejlepší je v X-manach a ve Van Helsingovi! Proč zrovna ON musí bejt tak hnusně slavnej a nám normálním holkám nedostupnej?????! *14* *14* *14* *16*
    • Re: Wolverine

      Zkus si ho představit,jak by vypadal,kdyby nebyl hnusně slavnej.Hubenej čahoun s dlouhým nosem a brýlemi tlustými jak dno od popelníku.Třeba by dělal řezníka u vás v masně.Myslíš,že by sis ho všimla?Zkus se rozhlédnout,kolik takových čtyřicetiletých chlapů kolem tebe je.P.S.Ale já Hugíska žeru také. *3* *3* *3*
      • Re: Re: Wolverine

        Nechci dělat oči,ale takovýho chlapa bych si určitě všimla,byť by měl na sobě i pytel *14* a když ještě k tomu zpívá... *14*
  • proste naj..

    HUGH je proste naj cukríček aký len može byt *14* Skvelý herec,spevák,tanečník a otecko...A bez hviezdnych manierov a namyslenosti či už na plátne al.v reále..Proste super chlap a strašne sladučký *4* *14* I LOVE HIM !! *14*
    • sasulka17

      Re: proste naj..

      'S'pěvák? *15*
    • bella17

      Re: proste naj..

      on i zpívá???
  • Skvělý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Kořen!

    Tohohle chlapa žeru.Je pěknej,sympatickej a umí zpívat.Já ho potkat na ulici,tak po něm skočim a už se ho nepustim!!!!!! *14* *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit