Přejít na výpis diskuzí

Iveta Lutovská-Vítová

OSOBNOST 11.2.2009 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kráska

    Má tělo jako bohyně !
  • MOC MOC

    JE ZAJÍMAVÁ, KRÁSNÁ A MÁ NÁDHERNÝ ZADEK A NOHY !
    • Re: MOC MOC

      A co ten nos a "přirozeně" se špulící rty?
    • Re: MOC MOC

      Kde vidíš zadek a nohy?Je to kost a kůže,měla by přibrat.
  • Iveta

    Iveta má skvělou postavu, dobré vystupování, ale na můj vkus je už moc profesionální, navíc v obličeji ne tak pěkná.
  • miss

    Nejhezčí byla 10-Tereza Budková, moc krásná.
    • Re: miss

      jj *5*
  • justik

    iveta

    můj strejda s ní chodil do školy,ale já ji bohužel osobně neznám. *9*
  • 8

    nevite jak se jmenovala 8?dik za odpovedi
    • Re: 8

      Tereza Šimsová
  • 8

    me se nejvic libila 8 *14*
  • nej misska

    Je to nejhezčí Miss od doby Ivy Kubelkové !
  • iveta

    Iveta je vzdělaná, má dobré vystupování, krásnou postavu,ale její obličej se mi vůbec nelíbí:/
  • Obyčejná chudinka to je...

    ...na Miss navíc už trochu stará,a jak vás dokázala zfanatizovat!!! Takovejch fanoušků co má pp pár dnech ona,tady bohužel nemají opravdové osobnosti,které by si to zasloužili mnohem víc!!!
    !!
    *10*
    • Re: Obyčejná chudinka to je...

      Máš pravdu.Je hodně dobrých herců a zpěváků,jsou známí ve světě třeba už delší dobu...a maj tady mnohem míň fanoušků.
      Miss je hodně komerční záležitost.
    • Re: Obyčejná chudinka to je...

      Hele,s tim,že je na MISS trochu starší s tebou souhlasim..!!! *1* ALe zase píšeš,že nás dokázala zfanatizovat a že má tolik fandů,kolik mají opravdový celebrity,který něco dokázali...ale ona taky něco dokázala!!!!!..... *4*...ona má vysokou školu...k tomu stíhala modeling,který dělá už 11 let!!!!....a vyhrála protože má prostě už nějaký zkušenosti a de to na ní vidět....!!!!! *14*
      • Re: Re: Obyčejná chudinka to je...

        Většina vysokoškoláků k tomu,že studujou,tak ještě makaj,na tom není nic výjimečnýho.
        Jinak k jejímu věku-já si zas nemyslím,že by byla stará,ale problém je,že vypadá o hodně starší.Taková dobře udržovaná pětatřicítka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit