Přejít na výpis diskuzí

Jacqueline Wilsonová

OSOBNOST 22.3.2007 
123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tento týden jsem dočetla "Ilustrovanou mámu" a moc se mi líbila. :) Jacqueline je výborná spisovatelka. Má první kniha od ní se jmenuje "Cukrová vata". Moje nejoblíbenější knihy jsou: "Vzdušné zámky" a druhý díl "Konec snění". :)
  • Je úžasná spisovatelka . Mám skoro všechny knížky ! Tet' vyšla nová ! :D
  • Je skvělá píše opravdu nádherné knihy nejvíc se mi líbila kniha Anděl Vicky *14* Hodně mě dojala *13* Taky bych ráda viděla ty z filmované knížky *4*
  • Přišla jsem k ní, když mi mamka koupila k Vánocům dvě její knihy: Divný dárek a Pusinka, když jsem byla v Chorvatsku četla jsem si Divný dárek, a když jsem to dočetla, pamatuju si, že jsem brečela, že už nikdy na tak krásnou knihu nenarazim, ale pak jsem si postupně kupovala její knihy a byl čím dál tím lepší, teď jich mám doma 25, ale chci všechny! :) *1*
  • Je to fakt nej spisovatelka‼‼‼‼‼‼‼‼ Mám od ní hromadu knížek jako třeba:Líza bublina, kočičí mumie,cukrová vata,první starosti,dvojčata v průšvihu,průšvihářky,Lola Rose,nejdelší velrybí píseň,moje sestra Jodie,vzdušné zámky,miláčkové a oba díly jejího deníku. Nejradši mám když jsou ty knihy hodně tlusté. A za den klidně přečtu čtyři knihy.
  • Nejlepší spisovatelka pro děti a mládež,co znám....její knihy obsahují plno ponaučení a pochopení z dětí,které to v životě nemají lehké... *3* Moc se mi líbí její životopis (2 díly) napsaný jako deník...hezky tam popisuje své dětství i dospívání....prostě nej nej nej.......ať píše dál a dělá nás šťastnější......
    • To jsi napsala moc hezky :-)
  • Je vázne nejlepší doma mám plnou knihovnu jen jejíc knížek! A uplně mě to baví!§ už aby sem si koupila nejakou novou zrovna dnes sem dočetla knihu Sama doma - fakt dobrá!!
  • je to nejnej nej spisovatelka jeji knizky hltam *3* dokazu jich precist nejmin 4 za den *1* v knihovně jich ale moc nemaji *13* precetla jsem uz 33 a to jsem zacala v 10,5 a je mi 12 *14* *15*
  • je super!!!!!!!!!!!!!! *1* *1* *1* mam od ni 4 knihy
  • Každý ví že je to ta nejlepší spisovatelka samozřejmě že je dalších hodně velice dobrých spisovatelů ale ona píše zajímavě a tím si získala nás všechny za její knížky utratím vždy všechno kapesné a nikdy mě nesklame knížky co jsem četla mě vždy nadchli kromě prvních starostí kdde se v každé větě oběví slovo "dieta" tato kniha se mi moc nelíbila ale přece jenom to byla jen jedna knížka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit