Přejít na výpis diskuzí

Jacqueline Wilsonová

OSOBNOST 22.3.2007 
123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    nekdo by sem mohl dat i jeji dila ne pak je tohleto k nicemu *9* *1*
  • moc prosím

    moc,prosím,koukněte se na můj blog :( www.welcomek.blog.cz
  • SUper

    miluju Tuhle spisovatelku mam uz 23 jejich knížek vždycky dostanu novou superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrr. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ještě něco :-)

    Jo a ještě pokud umíte aspon trochu anglicky doporučuju: www.jacquelinewilson.co.uk *14*
  • SUprová

    Mně se nejvíce líbi Neljepší kamarádky,cukrová vata,ale jinak jsou super všechny. Tedka čtu My sister Jodie *3*
  • :o)

    nejlepsi knizka od ji je tajemstvi ale taky o tracy bekrove..ted o tracy pisu sloh.. *15*
  • suuupeer spisowáátelka

    Ta je upa nejjlepšííí...Ne jak Ty nudný ostatní knížky...Super je nejjlepší kamarádky..pže je to jak keby znala mě a moji ikámošku..narozeniny jsem četla snat 1 000 000...a taky je super diamantový holky..ne všecko je suuper že ani nwm co napsat dříív. *3* *7*
  • pochvala

    Tohle je skvělá spisovatelka četla sem od ní spoustu knih a čtou se velmi dobře.
    Sjem do nich často tak začtená že se nedokážu a jeden a půl knihy mám přečtený. *4* Je to má nejoblíbenější spisovatelka a opravdu mě zaujala kniha Jacky snílek *14*
  • super

    nejvíce se mi líbila knížka narozeniny všem doporučuji *14* *14*
  • Bomba!!!

    Tak tahle spisovatelka je prostě úžasná!!!Přečetla jsem od ní plno knih a některé jsem přečetla dokonce i 3x!!!
    Mám ji moc ráda *5* *15* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit