Přejít na výpis diskuzí

Jakub Prachař

OSOBNOST 31.12.2006 
190 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skutečně si vzal Agátu? Snad ne...
  • tak jsem to poslala dvakrát,pardon:-))
  • Prachař je fajn ,je dobrj herec i muzikant,šikovnej kluk,ale přesto v soutěži Máme rádi česko budu fandit Fanánkovi,toho mám moc ráda a obdivuju ho:-)) .A co se týče Agáty s Prachařem,když se mají rádi tak co,horší je Ornela,to je dobrá trapka!!
  • Prachaře jsem považovala za kluka na úrovni, takže vážně nechápu, jak může žít s Hanychovou.
  • No tak tomu se taky divím, takovej slušnek kluk a on žije se skoro nejhorší ženskou na světě (nejhorší je Ornella Štiková)
  • Co ty o tom víš. Souhlasím, že někteří ho vidí růžovými brýlemi, ale ona se ta zamilovanost ztratí.
  • Nejsem na straně Jakuba Prachaři, ale ani proti němu. Je mi 12 a nejsem taková ta co si o něm myslí že je sexy atd. Ale musím nesouhlasit s některými komentáři. Myslím, že Jakub se své role moderátora ujal docela zodpovědně a s humorem a Pyco také.
    Někteřím sem píší, že je to d---l nebo d----t (př. paní nebo slečna Přímá), ale podle mě to o něm nemůžete říct, protože (alespoň se tak domnívám) ho osobně neznáte. To je jako bych to samé já řekla o vás a přitom vás neznám. Ale na druhou stranu toto je diskuze a každý může vyjádřit svůj názor. Chápu, že dívky, kterým se Prachař líbí budou neoblomné a nikdy neuznají jeho sebemenší chybu, ale to už je jejich věc.
  • Já spíš nechápu, jak může vydržet s Hanychovou. *7*
  • Zajímavej a okouzlující herec, kterej nás dokáže bavit celý večer, prostě nenudí, mám ho moc ráda, ale idiott to není ani náhodou
  • borec a mega
  • je hodně sexy *14*
  • Sorry, ale paní Jitka Přímá zas tak sprostá nebyla, napsala to normálně bez hanlivých sprostých nadávek. Slovo d.ment a d.bil zas tak sprosté nejsou. Promiň, ale od toho tady ta diskuze je, aby sem lidi napsali svůj názor a jestli se to vám fanynkám nelíbí, tak je to v celku váš problém. Měly byste být ohleduplnější a přijmout i kritiku a ne se hned nad každým negativním příspěvkem pohoršovat. Já osobně ho taky nemusím.
    Paní Přímá to napsala tak, jak to cítí a já jsem na těchto stránkách zaznamenala i daleko hanlivější příspěvky. Takže více pokory, dámy....jestli se vám Jakub líbí, je to váš názor,můj oblíbenec to není.
  • Prachař se mi nelíbí a ta jeho skupina Nightwork taky ne. Třeba časem změním názor, ale teď to vidím takhle.
  • katy přesně kdybych ho potkala zlíbala bych ho je naprosto DOKONALEJ!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* spz
  • miluju ho *14* *14* *14* *14* *14* je čím dál tím sladší a boží je fakt sladkej a má úžasnej zadek *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Milujuuu te :-) :-* zlatko moe :-):-):-)
  • Spíš trapárny co tam předvádí lidi ruší úžasný moderátory ;)
  • Prachař je čím dál tím škaredější.
  • Přesně:)
  • Vším *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit