Přejít na výpis diskuzí

Jakub Prachař

OSOBNOST 31.12.2006 
190 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní přímá,
    obdivuji vaši odvahu, že jste otevřeně, ale přesto pokorně vyjádřila svůj názor. Za to si vašeho názoru vážím. Promiňte, ale mě je dvacet a nehodlám si od někoho nadávat, že jsem husička jenom když ho mám ráda. Je mi sympatický a dokáže zaujmout. Nejen že je hezký a talentovaný, je především vtipný a upřímný a to se mi na mužích líbí, a kord na něm. Já ho mám ráda, ale nehodám si nechat nadávat že jsem husička, na druhou stranu jsem polichocena, že jste tak pokorně vyjádřila svůj názor. Zkrátka a dobře, je to váš názor na něj, neberu vám jej. Přesto jste jej mohla vyjádřit ještě pokorněji, **** a ****** nejsou vhodná slova. Jak by se líbilo vám kdyby vás někdo takto napadal, hm? Myslím si že by ste měla zrotit svoje ego a hormony. Nevím kolik vám je, některá část vašeho příspěvku na mě působí jako by byla napsaná vysokošlosky, nadprůměrně a slušně vychovaným člověkem. tak druhá část na mě ovše působí jako by ji psala právě ta vaše desetiletá husička, neurazte se, ale co když to Jakub četl a má pak z toho výčitky svědomí? Nebo je smutný? Ne, to vy by jste měla mít výčitky svědomí, jak můžete o někom takhle veřejně říci že je debil? Je slavný, chápu váš názor na něj. Já taky nemám ráda nějaké celebrity, ale upřímě řečeno, styděla bych se něco takového o někom napsat. Možná by jste si měla uvědomit v kom je tady chyba, nejste bezchybná a perfektní, neschazujte vinu na druhé, děláte to. Jakub i jeho kolega jsou vzdělaní lidé, platí jim za to aby v té televizi tohle dělali a většině lidí se to líbí. Jenom vy nechápete ten jejich humor. Dobře nelíbí se vám to, ale nemusíte ho veřejně ponižovat. Já studuji vysokou školu, a opravdu mi to nepříjde správné tekhle lidi pomlouvat a do očí jim říci že je *****.

    Plyne z toho to, že vás obdivuji za to že jste tak pokorně vyjádřila svůj názor, ale příště to zkuste trošku jinak. Nemohu vám nic říct, než to co jsem vám zde napsala, doufám že vás to nijak neurazí a že pochopíte co jsem tím myslela. Přemýšlejte o sobě a o chbách svých, ne chybách druhých, já nevím kdo jste, ale ráda napravuji lidi a proto bych byla ráda kdyby jste si z tohohle příspěvku něco vzala. Mějte se hezky a ať jste pořád tak odvážná a máte stejnou odvahu vyjádřit svůj názor.
  • Nechápu čím *10* *10* *10*
  • Ten je tak roztomilej *14* *14* *14* *14*
  • je fakt vtipnej a taky je hrozne krasnej proste je dokonalej *14*
  • A čím??? *6* *6*
  • je fakt ůžasnej *14*
  • Vy se z toho Jakuba a Dyka jednou všechny poděláte. Tady ani člověk nemůže říct svůj názor a že se vám ten názor nelíbí to je váš problém.
    A Pyco je fakt lepší než Jakub *3*
  • Jde poznat, že jste dáma bez chlapa. Kuba je super a při moderování dokáže zabavit a zaujmout, stejně jako jeho kolega. Myslím že jste jedna z mála, která žárlí na jeho slávu. A to s Vojtou si příště taky odpusťte, asi nevíte, jak vypadá kamarádství. Vy tedy nejspíš nemáte ani přítele, nýbrž ani kamarádky
  • Kvalitní moderátor je tam akorát Pyco, bohužel *7* *7*
  • Ja mam pocit,ze tento :super kvalitny: komentar moze napisat len clovek,co tam na javisku vidi kvlaitnych sutaziacich *1* *1*
    A prave takuto kritiku povazujem za prejav hodny debilovi a dementovi.
    Ked ta to nebavi,prepni si. My ostatni si uzivame kvalitu moderatorov (aj talentovanych sutatiacich,porotcov a vsetkych co za to stoja)...
  • Je ro průměrnej herec *4*
  • jo a jitko prima vy jste asi primitivni protoze neznate srandu jakub je nejlepsi moderator na svete
  • kuba je krasnej a vtipnej, super moderuje ceskoslovensko ma talent a je to skveli herec *14*
  • *15* Jo, na tom křtu DVD si to Jakub s Vojtou opravdu mohli rozdat, to by byla větší sranda néé a nebo celá kapela dohromady, potom pozvat svoje rodiče!!! *5* *5*
  • Ta akce na křtu vašeho DVD, tak to byl děs *12*
  • *3* Kubo dej to dohromady s Vojtou, slušelo by vám to !! *14* *15*
  • To je svatá pravda!! *4* *14* *15*
  • Jasně, je mi 16 a husička vážně nejdem. Mně se líbí, jestli vy s ním máte problém, tak to řeště se svým starým a nepiště stupidní názor, který nikoho nezajímá Madam Příma!
  • Zbožňující a nekritické fanynky ty jsou nejhorší *6* *5* *6*
  • V ČS má talent nemáte s Pycem chybu :D!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit