Přejít na výpis diskuzí

Jan Antonín Duchoslav

OSOBNOST 31.12.2006 
55 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mildaa

    všechno nejlepší

    Přeju všechno nejlepší !! *3*
  • Re: Konec

    nooo..pokud wím, tak pokračowání se zatím nechystá..a smutný konec to má jako w jedničce..tam to přece skončilo tky smutně.. *3*
  • Konec

    Prosim vas nevite proc to konci tak zvlastne...Bude pokracovani?
    Moc se mi to libilo *3* *3*
  • :)

    *3* ahoy ja by som ti cela povedat ze si uuuzasnyyy herec *3* mam ta rada *4* drzim ti palce *3*
  • Ahoj Tondo

    Ahoj Tondo,vzpomeneš si ještě na "D" a na Luďka a na naše tahy,je to pár let....
    Ahoj Luděk
  • nikolett

    :-)

    Ty jooo..no ne jedne z mála co odpovídá...:-) si báječnej:-) já tě v tom filmu upe žeru..nejlepší scena je bacha Karda :D:D so uzasnej..:) *14*
  • Re: Snezenky a machri

    Diky. A.
  • Re: Re: Atraktivní chlap

    Na webu CT.
  • Re: reklama v nemecku

    Je to mozne, je dokonce mozne, ze jsem to byl ja, je jiste, ze je to natocene v Praze, a je scela jiste, ze to nebyl vyrobce koupelen, ale HORNBACH *3*
  • Re: Vojna

    To bys poznal,žes jsi byl s ním na vojně.Byl to jeden z největších šikanistů té doby a nakonec za to byl zavřenej na pár let do basy *9* Přesto ho máme jako herce rádi *1*
  • Re: Atraktivní chlap

    Dá se někde ta třináctá komnata sehnat(na netu,nebo nemáš jí náhodou nahranou?)
  • Vojna

    Rád by som vedel kde bol Tondo na vojne , lebo si myslím , že sme spolu vojenčili, ale nie som si istý. Ak to niekto vie , prosím napíšte mi. Ďakujem
  • Ahoj Tondo

    Ahoj Tondo,
    budu ráda když mi n asebe pošleš nějaký kontakt, nejlépe telefon:-))). Srazík po 30 letech se už blíží. Jó jinak ti blahopřeji k svatbě. Eva Brabcová/Jarůšková *3*
  • pozdrav

    Ahojky Toníku, zdravím a doufám že se zase brzy uvidíme třeba zase na Krtečku, ted je tábor budeš tam?... *3*
  • Antonín

    Dobrý den Antoníne, před chvílí jsem našla na webu slovenské televize v archivu relaci Pošta pro tebe a tam Vás pozval Váš kamarád. Moc se mi to líbilo, byl to hezký příběh. škoda,že se o tom neví tady v Čechách ale držím Vám palce,byl jste tam moc hezký,příjemný a bylo vidět,že Vás to pozvání a setkání s dávným přítelem potěšilo. Možná by jste měl toho přítele pozvat teď Vy a do české Pošty... co myslíte? Vaše obdivovatelka Miluška *3*
  • POHOĎÁK

    Chci říci jen tolik, ač jsem chlap a necítím se tady dobře mezi těmi všemi poblázněnými fanynkami měl jsem tu možnost s Antonínem chvilku pracovat a myslím, že je opravdu pohodový chlapík, který rád vidí do hlouby věci a jde v jednání na rovinu.Před takovými frajery klobouk dolů. *5*
  • Re: Sněženky

    Jo přesně...o velké přestávce před záchodem je nejlepší :D se musim pokaždy děsně smat... *1* A vubec,Antonín je celej skvělej.. *5* *14* ;-*
  • Sněženky

    Sněženky a machři? No nejlepčí film na světě...! Na to se člověk koukne stokrát, a stejně nikdy neomrzí... A Antonín je prostě nejlepčí herec. Nejvíc žeru tu scénu jak říkáš ,,Vo velký přestávce před záchodem, Michalíková"
    A ještě ,,Bacha Karda" *15*
    A vůbec, hrozně ti to tam sluší, prostě WOW!!!
  • Tonda

    Tonda...to je neuvěřitelně charismatickej člověk, mám ho děsně ráda. Stačí, aby se někde jenom objevil a musí se vám vrýt do podvědomí. Má v sobě něco velikýho... bere vše s nadhledem a noblesou *14*
  • Zájem

    Baf *3* ,je mi jasné,že takových řečí a nabídek máte pane Duchoslave dosti,ale já bych měla opravdu zájem se s Vámi setkat a seznámit. Bydlím sice na druhé straně republiky,ale byla bych ochotna přijet. Nejsem žádná poblázněná fanynka,jen mě prostě zajímáte jako člověk a muž. Je to možná troufalé,ale neviděla bych v tom nic zlého. Je mi sice 21 let což může odradit,ale není vše jen dle věku. Byla bych ráda,kdyby jse nějakým způsobem reagoval na mou nabídku. Děkuji. Lena.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit