Přejít na výpis diskuzí

Jan Maxián

OSOBNOST 31.12.2006 
159 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • b.e.t.u.l.i

    :)

    bude dabovat Roberta Pattinsona ve twilight :)
  • nikollekk

    Nikollekk

    °°OuUu_LuXuS_cOo??_hmmm_..KrÁsNe J_hLaS=)°°
  • werik

    Happy Birthday

    Tak Honzíku....všechno nej k těm tvejm narozeninám *14* seš vážně úžasnej *14*
  • vsechno nej

    vsechno nej k narozkam!!
  • miss_cullen

    OMG!

    To je ten de*il kterej daboval Edwarda! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* OMG! Takovej hnusnej hlas! Když ho slyším, tak úplně vidím Stiflera ze American pie 4 *10* A přitom vidím tu nejdokonalejší literární postavu *14* *14* *14*
    • nik011

      Re: OMG!

      tyvl nemusis hned snad nadávat, sice se mi dabing Cullena taky nelíbí protoze si myslim ze se k Robertoj nehodí ale nenadavam tady do debilů, Honza má krásnej hlas!
  • Ve tvari zpíval ohromne krasne nicki minaj nechápu jak mu moch dat hama 1 bod debi* hlavně ze se vytahuje!
    • Jo!blbec hází tam s hlavou ivy a mysli ze je vtipnej!/není!
  • twilight

    Viděl jsi někdy film Twilight - určitě ne, prototže to, jak jsi nadaboval Edwarda je prostě hrůza. Nedá se na to koukat.
    • terezija

      Re: twilight

      sklapnííí... chcu vidět jak bys to nadaboval/a ty... *16* *16*
    • werik

      Re: twilight

      no hele zase až tak hrozný to není..je to jen o síle zvyku..jo jasný originál je originál(a já sama proti originálu nic nemám)...já jsem to napřed viděla česky a podle mě je to v pohodě...jo jasný není to úplně nej dabing ae tak co už....Robert má hezkej hlas s tím souhlasím..ae taky není zrovna jak by měl podle knižní předlohy bejt... *3* ae tím samo sebou nemyslím že by byly originální hlasy hrůůza nebo tak něco to nn....musíme uznat že se každýmu líbí něco jinýho no...mě se ten dabing líbí a líbí se mi i originál.. *3* navíc když je to nadabovaný..nemusíte si číst titulky,který popř nestíháte ..xD
    • Re: twilight

      Tak to soráč ,ale vždy je originál lepší než dabing to za prvé,za druhé tenhle dabing se podle mě povedl, Jan má opravdu krásný hlas,a nemyslím si že by to byl tah děsný dabing *5*
    • Re: twilight

      Na tohoto herce je Honza castovaný, vybrala si ho přímo produkce filmu Twilight, kdo by se hodil víc? Už ho mluvil i v Harry Potterovi. T.
    • Re: twilight

      Máš pravdu dabing edwarda ve stmívání je příšernej *9*
      • Jeho hlas se k Edwardovi strašně moc hodí!! mimo to je úžasnej
      • S těma kecama že to dabuje hrozně jste už vážně trapní....ZALEZTE!!! *10* *10* *11* *16*
      • Re: Re: twilight

        Jj to je fakt... podle knizky mel mit edward krasnej hlas,jemnej atd.. nerikam ze honza nedabuje hezky ale k edwardovi se nehodí!
    • werik

      Re: twilight

      Já ti nechci nic říkat,ale Honza je krátce po onemocnění hlasivek a je jasný,že to je nadabovaný takhle.......možná proto se vám to nelíbí,ten hlas má prostě jinej,než předtím,kdyby neměl něco z hlasivkama určo by se vám to líbilo víc......a pokud ste to nejdřív viděli v originále s titulkama tak se nedivím,kdyby ste to viděli napřed Česky tak je vám to upe u prdele a a budete si zase stěžovat,že maj v originále děsný hlasy...........prostě Honza za to nemůže..........jinak moc fajn dabér.....má nádhernej hlas.......když dabuje Dannyho tak té postavě dodává šmrnc.......upe nej dabér jakýho znám...... *14*
    • Re: twilight

      Ste moooc náhodou super dabing *13*
      • jessica_k

        Re: Re: twilight

        hele videlas twilight v originale tznm v anglictine?! tak se na to podivej je to milionkrat lepsíí!! nerikam ze nema hezkej hlas..ale robert ho ma o moc hezci...vetsina filmu je lepsi v originale..
        • terezija

          Re: Re: Re: twilight

          ...jasne eště aby to bylo stejné vogo... uplně vygumovaný *16*
  • metema

    magdííík

    stejně NEJLÍP dabuje Asthona Kutchera jrho hlas se k němu úúplně nejvííccc hodí třeba ve filmu Záchranáři(The Guardian) tam je jeho hlas úúpa úúžasnej a Asthon je nejkráásnější *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit