Přejít na výpis diskuzí

Jan Maxián

OSOBNOST 31.12.2006 
159 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hezký hlas

    Nejvíc se mi líbil jako Jess v Gilmorkách nebo jako Javier v Hříšném tanci 2. Má fakt hezký hlas a na dabování Roberta Pattinsona se mi docela hodí, ale ten film Stmívání bych vůbec nedabovala. Nechala bych ho jen tak anglicky s titulkama, protože i kdyby Edwarda Cullena nebo kohokoliv jiného daboval někdo se sebelepším hlasem, tak by se mi to pořád nelíbilo, protože ten film už nemá takové kouzlo když už tam nejsou slyšet originální hlasy. Jinak Jan Maxián je podle mě jeden z nejlepších novodobých dabérů v Česku.
    • Re: Hezký hlas

      souhlasím...Honza je pro mě jeden z nejlepších dabérů vůbec...to že se některým nelíbí jeho dabing ve Stmívání,jeho věc,ale zase,kdo by jiný by měl Roberta dabovat než on ?!!...Honzo jsi skvělý herec, zpěvák, dabér ♥
    • Re: Hezký hlas

      No, tak to máš naprostou pravdu!!! Honza je krásnej chlap a má úžasnej hlas..... myslím, že Edwarda nadaboval dobře, ale originál je prostě originál
      • Re: Re: Hezký hlas

        souhlasím ,mluvíš mi z duše a jakožto matka dvouletého caparta musím občas koukat na pohádky na Jim Jamu tak tam je pohádka Pohádky z džungle a Honza tam dabuje goriláka Kůka a při tom dabingu si učůrávám jaká je to díky tomu dabingu prdel,i animáče dabuje ůžasně *1*
  • flea

    Hlas

    Nejúžasnější je,že i když je to dabér takových kvalit,propůjčí se i různým telenovelám a mnoha pohádka na stanici Disney channel.Jde vidět že mu to nestoupá do hlavy.Nemluvě o kapele Night work,kde si ze sebe dokáže udělat ,,prdel".Pamatuji když jsem ho poprvé viděla v nejm. seriáli na nově.POznala jsem ho samozřejmě podle hlasu ale málem jsem se počurala *3*
  • Hlas

    Ahoj lidi, já tu jsem nová a třak mi bude chvíli trvat něž se k vám dostanu a než se tady s tim zžiju !!! No ale ikdyž jsem nová tak vám sem napíšu, že Jan Maxián je můj nej oblíbenější dabér a že má ten nejlepší a nejúžasnější hlas na světě !!! A na druhym místě je Saša Rašilov a na třetim místě je Zdeněk Mahdal !!! Co si myslíte vo těch druhejch dvou a taky samozřejmě o Janu Maxiánovi ????
    • Re: Hlas

      oba jsou jakš takš aie honza je nejlepší *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Missy

    Má nádhernej hlas...ale to Edward v jeho podání...za to vraždit! *8* I když uznávám že ke Stmívání v češtině je většina lidí hodně kritická,tak vezmeme si to z druhé strany...Kdybychom slyšeli nejprve Stmívání česky řekli bychom:To je ale krásný hlas...Kdo dabuje toho a toho? Ale jelikož jsme většina nejprve viděla originál,tak se nám nelíbí hlas možná snad nikoho...A dokázala bych tvrdit,že kdybych viděla Twilight česky dříve,bylo by o pár náboženských fanatiků méně,včetně mě...Jinak Honza má přenádhernej hlas,ale...prostě do toho filmu mi moc nesedl a to jsme jako země jedni z nejlepších dabérů
    • Re: Missy

      Plně souhlasím já jsem viděla nejdříve cz dabing a nedovedu si představit nikoho vhodnějšího
  • nik011

    great

    je upe mrte!!!:*
  • Fullmetal Alchemist

    Koho dabuje Honza ve Full Metal Alchemist??? *7*
    • Re: Fullmetal Alchemist

      čau lidi je tady ted někdo *7* *7* *7*
    • Re: Fullmetal Alchemist

      edwarda elrika *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Fullmetal Alchemist

      Ve Full Metal Alchemist dabuje tu hlavní postavu Edwarda, toho alchymistu, bráchu Alphonse. *3*
      • Re: Re: Fullmetal Alchemist

        jjjjjjjjjjjj že je ve Fullmetal Alchemist úplně kawaiiii *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • krásne hláás

    Honzíííček má překrásnej hlas....nejvííc se mi líbil, když daboval Edwarda ve Stmíváníí...prostě je to nejlepší český dabér... *14* *14*
    • Re: krásne hláás

      edwarda nadaboval PŘÍŠERNĚ !! celý dabing stmívání je děsný *9*
      • Co meleš? chcu vidět tebe..... *10*
    • Re: krásne hláás

      S tím naprosto souhlasím, jeho hlas ve spojení s tváří Roberta Pattinsona je úžasný
      • Re: Re: krásne hláás

        s tim velice souhlasim
        • Re: Re: Re: krásne hláás

          JJ to máš pravdu on se k tomu přesně hodí
    • Re: krásne hláás

      Souhlasím,že je nejlepší a kvalitní dabér dnešní doby opravdu talent
      • xkostex

        Re: Re: krásne hláás

        je to fakt dobrej daber ale k Edwardovi mi jeho hlas moc nesedi dala bych mu jinej
        • Re: Re: Re: krásne hláás

          To bych neřekla podle mě je to přesně ten hlas,který mu patří.
          • Re: Re: Re: Re: krásne hláás

            jjo ten jeho dokonalej hlas k Edwardovi padne *1* *1*
  • Ahoj. Nenašli jste náhodou nějakou jeho fotku??? Bych strašně ráda věděla, jak ten chlap vypadá *4*
    • Re:

      najdi si jan maxian na internetu a naskočí ti to tam *4*
    • Re: Holky fotku mám

      Ahojky holky jestli ještě chcete fotku tak si napište já vám jí pošlu na mail ale napište mi pls taky na mail Moncus.Kr@seznam.cz *3*
      • Komik Honza Maxián

        Honza Maxián je super !!! Znám ho asi už 4 roky a je úžasnej herec,dabér a komik !!!!
        Lucianna
    • Re:

      ty jo já už strašně dlouho chci to samý
      • Re: Re:

        Jan Maxián působí i ve skupině Nightwork... na jejich stránkách určitě fotky jsou... jenže momentálně nejdou spustit :o( Takže jediné fotky, kde je i on, jsem našla na http://www.musicalnet.cz/Clanky/061 113Den.htm
        Když kliknete na první fotku, tak je to ten celý v tmavým... snad stačí aspoň toto! *3*
  • marcela

    velmi pekny dabink roberta pattinsona velmi mu slusi,ten hlas mu teda padne
    • lenkaschs

      Re: marcela

      souhlasím
  • stránky o Honzovi

    Našla jsem stránky, kde je něco o Honzovi a jeho fotky. Jsou tam i termíny, kdy vystupuje v divadle a s kapelou Nightwork a Bojkot Production.

    je to www.volny.cz/maxijan *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit