Přejít na výpis diskuzí

Jan Maxián

OSOBNOST 31.12.2006 
159 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dabing

    Mám malého syna a tak mám -víc než bych si přála-možnost sledovat dětská kanál Minimax.Jan Maxián tam dabuje naprosto úžasně!!!!Jen pro ukázku můžu doporučit:Artur,Příhody Pižly Mžika,Ošklivé káčátko,Sezame pojď si hrát-tam hodně zpívá.
    • Re: dabing

      taky jsem si všiml je fakt boží *8* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • dr. house

    koho honza dabuje v Dr. Houseovi?
    • Re: dr. house

      On tam nedabuje nikoho stálého, ale pokud jsi viděla díl, kde byl kluk, co si hrál na 18-i letého ale bylo mu 15 a jeho matka byla údajná schizofrenička :-) Tak tam daboval toho kluka :-) A vm, že jsem ho tam zaslechla už víckrát... dabuje pacienty :-D
  • Honza

    Honza je naprosto užasnej ,má krásnej hlas a je to nadhernej chlap.!!!!! *14* *14* *14*
  • Maxika mam rada!'ve spongebovi zpíval nadherne!'i v tváři!'LMFAO nádherný teď buterfly a krása!"je to zpěvák!'krasny hlas!"nádhera!;
  • mega borec

    jan maxián je fakt mega borec protože daboval edwarda elrika ve fulmetal alchemist *1* *15* *3* *4* *4* *4* *3* *3* *1* *1* *1* *1* *1* *4* *4* *5* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • Re: mega borec

      Jo a nejen to daboval taky Yuutu Takemota v Honey and clover! *3* *3* *3* *15*
  • docela fajn až na pár výhrad

    Musím říct že co jsem ho prvně slyšel v Pánovi prstenů a Spidermanovi tak mě zaujal jeho příjemně pronikavý až bych řekl uličnický hlas. Ale to co mě na něm štve tak že v poslední době když zapnu telku tak slyším jeho hlas úplně všude, hlavně když dabuje skoro pořád mladé herce o několik let mladších než je on sám. Možná je to jenom můj pocit ale co ho začali tak nějak víc obsazovat tak se z obrazovky vytratilo spoustu jiných mladých dabérů. Problém je také v tom, že ať je jeho hlas sebehezčí, tak je to pořád takový na jedno brdo, zkrátka je to takovej rutinér jako třeba Zdeněk Mahdal apod. Docela mi chybí že už nedabují herci jako je Bartoška, Postránecký, Brzobohatý, Kaiser, Vaculík, Heřmánek atd. ti to fakt uměli. No možná se ještě časem vypracuje, je poměrně mladý a jeho hlas se může ještě změnit když bude kouřit a chlastat *15*.
  • janeinka

    :)

    senzační:) znám ho hlavne jako dabéra, má takový roztomilý hlas *5* *4*
  • supeeeeeeeer on je supeeeeeeeeeeeer

    Podľa mňa má naj sexi hals na celom svet.To akože niečo úžasnejšie som v živote nepočula ja mám na filmoch najradsej jeho dabing napriklad ked dabuje Jareda Padaleckiho on je proste super
  • Vánoce

    Krásné a veselé vánoce
  • lenkaschs

    Je nejlepší

    Kromě Cedrica , Edwarda a dalších taky Clarka v Smallville ! Je prostě super *14*
    • Re: Je nejlepší

      Kromě Cedrica, Edwarda?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit