Přejít na výpis diskuzí

Jan Maxián

OSOBNOST 31.12.2006 
159 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No........

    Proč musí v každým dílu hvězdné brány dabovat zrovna ON?????? A ještě k tomu pokaždý někoho jinýho. Třeba v 7x4 se mi na Rajaka vůbec nehodil.*16*
  • Kdo neviděl...

    Kdo neviděl.. tak nevím, ale já mám dost poškozenou bránici *1* Jaj, někdy je chci vidět naživo. Mrkněte sem, je to píseň "Tak si Vezmi" od Bojkotu... a nezapomeňte sledovat Maxíka, co tam dělá... nejlepší je ve třičvrtě a na konci. Komediant *15* *15* http://youtube.com/watch?v=U4eJbPnF4iw
  • nemá chybu

    Jan má nepřekonatelný-ne to je slabé slovo-nepřekonatelně nepřekonatelný hlas.Dabuje snad všechny seriály které sleduji.Když jsem ho tenkrát uviděla(tedy spíš uslyšela)v seriálu Světla pasáže,zjistila jsem že je i moc pohledný.Tenhle člověk prostě nemá chybu.Obdivuji ho.Tím jak se perfektně dokáže vžít do role..je pro mě prostě číslo 1! *5*
  • Krásnej hlas

    Je to ten nejkrásnější hlas a hlavně mluví toho kásnýho kluka z H2O stačí přidat vodu.. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • zlato

    Úplně ho žeju je nej má úplně boží hlas.. =)dyž ho slyšim tam mám hned lepší náladu mám ho strašně moc ráda *14* *14* *14* *3*
  • Jo, ten hlas je úžasný. Být o 20 let mladší, tak budu doufat, že Svět je malý. A kde by byl Edward bez něj?! Nebo Cedrik? Tak hodně štěstí, zdraví a úspěchů, držím palce a nejenom v dabování.
  • vselicos

    Hehe :D

    Nejlepší je stejně v Kobře 11 jako Hartmutt, tam jsem si ho všimla poprvé... a viděli jste někdo komedii Úplný idiot? Tam mluví CELÝ film a je to bombaaaa *1* A taky je fajn koukat se na Jak se staví sen, tam se taky něco nakecá *1* Nejde někdo na Monu Lisu? Tam hraje *1*
  • skvělej hlásek

    tenhle kluk má fakt skvělej hlásek....je to bezva dabér...v gilmorkách jak mluvil Jesse mno prostě bezva a v robinu hoodovi jak mluvil Willa Scarletta (Harry Lloyd) takí bomba a spousta dalších filmů mno já z toho nemůžu...takpovej bezvá hlásek má *1* *3* *1* *4*
  • boží hlas

    Stmívání v jeho podání opravdu nádherné a taky dabuje Dannyho v CSI NY
    boží hlas, ten poznám fakt všude *14* , ale dopátrat se k tomu jménu
    • lenkaschs

      Re: boží hlas

      souhlasím
  • V pondělí 20. února uvidíte Jana Maxiána v přímém přenosu soutěže TO BYL NÁŠ HIT na TV Barrandov. Hlasovat pro něho můžete už teď zasláním SMS ve tvaru HIT 2 na tel. číslo 907 99 09. Více na www.tobylnashit.cz
    Upoutávka - http://www.barrandov.tv/70422-to-byl-nas-hit-ochutnavka-disco

    To byl náš hit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit