Přejít na výpis diskuzí

Heidi Janků

OSOBNOST 18.1.2008 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše nej Heidi!,k 53 narozkám!
  • Dobrý Den.Přejí Vám Paní Heidi všechno nejlepší k Vaším narozeninám co jste měla včera.Andoni (53)
  • Hiedi uz to prehani, ale aspon ma normalni zivot a manzela ale ta silena blána blanarovicova, to je jeste horsi!! jak se snazi jeste vydrapat a vypada a chova se jak diblik *15* *15* *1*
  • Grüezi Heidi ! Úplnou náhodou jsme se dozvěděli, že zítra budeš slavit 49. narozeniny a tak Ti přejeme hodně dalších privátních i uměleckých úspěchů. Možná si na nás už nevzpomeneš, ale jezdili jsme se dřív (asi tak do roku 1996) do chatové oblasti na Všemině. Zažili jsme tam s Tebou, Ivošem a Radkem Ž. spoustu legrace a rádi na to vzpomínáme. Srdečné pozdravy Tobě a Ivošovi zasílají, Branko + Věra Menšíkovi, CH-8051 Zürich, Švýcarsko.
  • Leskovec

    V leskovci nad Moravicí byla bezva !
  • veru
    *14* *14* ´´´´´´´´nej
  • Nechápu,jak může ženská zabít svoje vlastní dítě, aby dala přednost kariéře. Hnus, zvedá se mi z toho žaludek.
    • Vyblinkejte se tiše v soukromí...já tu taky neventiluji každou svou stolici.
      Heidi je pašanda-))
    • Mě se zvedá žaludek z Tebe! Je to každé ženy věc!!!! Šla na potrat a co jako?!
  • Je mi tě líto, že nejsi nad věcí a tak plná závisti a zloby. Od Ivety nikdy jsem neslyšela, že by někoho pomlouvala! Jsi jako Pilarová ta také pomlouvá Vondráčkovou Helenu a sama by se mohla stydět za svoje chování a to i v mládí, když Helena na sobě tvrdě pracovala, ona Pilarová, dělala lumpárny. A věř tomu "Boží mlýny melou pomalu ale jistě. Vše se to každému vrátí!!!! Proto se Iveta dokáže vždy zvednout ze dna.
  • druhořadá zpěvačka.

  • Ahojky Haidy prosim tě nějakým Způsobem jsem se dostal ti konečně psat tento vzkaz že ty jsi 2.nejlepší hvězda po karlu Gotovi protože ty jsi orpavdu úžasná a proto tě moc a moc poslouchám a fandím a chtěl jsem se zeptat jestli by byla ta Možnost se s tebou sejít v Ostravě přímo Osobně a nebo na nějakým Koncertu protože bych si s tebou rád popovídal protože ty jsi opravdu úžasná úplně skvělá víš?Heidy prosim pokud můžeš Ozvi se mi mi na Facebooku jsem tam jako David Poncza a nebo jestli můžeš napiš mi Email na Adresu david-poncza@seznam.cz budu strašně šíleně hodně hodně moc a moc rád když mi napíšeš něco moc a moc hezkého víš?A nebo jestli se mi můžeš ozvat Telefonicky na Mobil 604970348 tak taky budu moc a moc rád tak se měj hezky a věřím že se sejdeme na nějakém tvém Koncertu v Ostravě kde budu moct a moct být tak se měj a byl jsem se Zdenkem stím co jsi zpívala v divadle Antonína Dvořáka v Ostravě na Barvach a Duhach tak říkal že jestli budu s tebou v nějakém Kontaktu tak že tě moc a moc pozdravuje víš?tak jo tak se teda měj hezky a snad někdy to vyjde papa Davidek Poncza z Ostravy tvůj Posluchač.
    • heidi má na fb svůj fannklub,už jsi tam byl_? jirka *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit