Přejít na výpis diskuzí

Heidi Janků

OSOBNOST 18.1.2008 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu, proč se tyhle postarší zpěvačky na starý kolena zbláznily a oblíkaj se do korzetů jako by jim bylo 20 nebo 30. Zesměšňujou samy sebe. Jinak paní Heidi přeju všechno nejlepší k narozeninám. A trochu víc rozumu.
    • Nechápu, proč by se měla zesměšnit. Je krásná, tak si výstřelky může dovolit. Každý může jen tiše závidět. A žena v 50. letech není obstarožní. Znám dokonce 60ti leté a jsou nádherné. Ta doba, kdy byly ženy v padesáti stařenky už je dávno tabu. Heidi šťastné narozeniny *14* *14* *14*
  • veru
    *14* *14* *14* *14* *14*
  • veru
    *14* *14* *14* *14* *´´´´´´´´´´nej
  • písničky

    ahojky chtěla bych vás poprosit o písničku od Heidi Janků-Když kovboj spí já to nemůžu nikde najít předem moc děkuju.Jestli ji najdete tak mi ji pošlete bud na mail katerinaslezackova@centrum.cz nebo na icq 353-024-448 *4*
  • Ahojko

    Haidi je veľmi dobrá a mna sa páči aj ako žena *14* *14*
  • NEPOSLUSNE TENISKY

    JA VIM ZE NEPOSLUSNE TENISKY ZPIVA LUCIE BILA ALE KDYSI JI NAZPIVALA HEIDY JANKU
  • Stejný den narození.

    Můj bratranec a kámoš z dráhy mají stejný den narození jako Heidy. Kamoš Franta Kraft se s Heidy už setkal, ale bratranec René Šimák z Nové Vsi ještě né. Dnes vyšla Heidy Janků v časopise Cargo ČD. Je k dostání na nádražích. Zdraví Kamil *4* *4* *4*
  • Děkuji za focení před mýma kulatinama Heidi.

    Děkuji moc Heidi za focení dnes v Mostě v obchodním centru. Za pár dní budu mít kulatiny. Zdraví Vás Kamil z Ústí nad Labem, souznitel Haničky Zagorové. Máme stejný den narozeniny. 6.září. *4* *4* *4*
  • replay.girl

    cusik

    cus lidi co delate?? ja nic jenom sedim a koukam,,davam si speka
    • replay.girl

      Re: cusik

      ja taky hahahahha laskooooooooooooooooooooooooooooooo oooooo *15* *15*
  • přání

    Milá Heidi
    Přání k dnešním narozeninám a přání
    všechno nejlepší!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit