Přejít na výpis diskuzí

Jean-Paul Belmondo

OSOBNOST 31.12.2006 
119 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: J.P.B

    Cuwec, Bláznivý Petříček by už měl být v běžné distribuci, U konce s dechem nevím. Já zase sháním Eso es. Nevěděl bys? dík
  • Belmondo-láska na celý život:)

    Belmonda mám ráda taky už odmalička, jak tady píše většina.A zrovna tak na jeho filmy se můžu koukat pořád dokola. A když jsem pak viděla neobvyklou roli v Cestě zhýčkaného dítěte jeho mimika a výraz v tom filmu mě totálě dostala. Když zrovna nedělá ty svoje rozkošný kravinky, má hrozně smutnej výraz. Je prostě úžasnej! Neni to ten typ herce, kterej je oblíbenej jen u žen protože je hezkej a sexy- což on sice je- ale maj ho rádi všichni- staří, mladí, chlapi, ženy.....v tom je ten největší úspěch! POKLONA pro nej...
  • Re: Geniální a nenapodobitelný J.-P.Belmondo

    Dobrý den, plně souhlasím s Míšou (příspěvek z 23.11.2006, 21:27h.)Krásně napsané, nemám co dodat, snad jen "Merci beaucoup monsieur Belmondo"
    Michal
  • Belmondo jako opravdový profesional

    Ahoj!!! To co se týče mistra pana Belmonda, je k tomu opravdu co říci. Mluvit o něm se dá od rána do rána a vždy s úsměvem na tváři! Je to opravdu jediný z milionu herců PAN HEREC, je opravdu někdo. Už od mala jsem ho měla velmi moc ráda a mám ho ráda pořád a stále více! Nevím jak pro vás všechny, ale pro mě nejúžasnější film, který mohl kdy natočit je LE PROFESSIONNELE, ovšem všechny jsou krásné, ale tenhle je prostě nej.... Kdyby jste měl Profesionála ve starém dabingu na DVD, tak se prosím ozvěte, mám jen nový a to není ono!! Předem moc děkuji. Nechci aby Jean-Paul Belmondo odešel navždy, nechci, je to opravdová legenda!!!!!!!!!! *3* *3* *3*
  • Jean Paul

    Kouzlo a vyjmecnost Belmonda spociva v tom, ze je nanopodobite
    lny. Neda se nepadobit. Proto je absolutni jednicka!
  • příšera

    Proč PŘÍŠERA? V jednom článku z osmdesátých let jsem se dočetl, že nějaký italský režisér, který s ním točil film o něm řekl, že do role milovníka nasadili IL BRUTTO - příšeru a tak mu tato přezdívka zůstala až do přezdívky BEBEL...... Musím jinak souhlasit s většinou příspěvků, že je to geniální nenapodobitelný herec a vyumělkovaní hrdinové typu Cruise, Willise, Swarzenegera a další hoolywooďané mu nesahají po kotníky. Prostě Komediant, Tragét, Snílek, Kaskadér, Podvodník, Milovník, Komisař, Agent Seritté, Zloděj a Gangster to je JPB. *5*
  • Re: Belmondo je Belmondo

    ja ne nejlepší je johnny depp *14*
  • J.P.B

    Nazdarek lidi, nevite kde sehnat filmy U konce s dechema Blaznivy Petricek? Diky
  • Re: Belmondo je Belmondo

    Souhlasim s tebou Lado
  • Belmondo je Belmondo

    Nazdárek, nemá smysl rozebírat Belmonda a ani nebudu říkat ty skvělé věci. Je to prostě pan hercec a prostě Belmondo. Neviděl jsem lepšího herce! A ty snobský blbečky z Hollywoodu i teď ve svých letech strčí hravě do kapsy.
  • belmondo

    také se ráda dívám a myslím si že mně to nikdy neomrzí,podle mně je belmondo skvělí herec.Mám ráda jeho filmy i francii.Myslím si že je to fenomén mezi herci.Jeho všechny jeho filmy se mi líbí nemužu říct že natočil nějaký špatný. *3*
  • Re:

    Krampol-proti panu Belmondovi-je pouze Němá tvář.Nedovedu si představit,že by pan Belmondo někoho jenom daboval a pak si dodělával maturitu s nějakým českým bulvárním časopisem.Trapné.J.P.B.-nikdy nezklamal a nešel pod svoji úroveň,navzdory věku.Klobouk (a stetson) dolů.
  • !!!!!!!!

    Škoda,že jeho narozeniny proběhly tak tiše a bez povšimnutí, vždyť je to hvězda první velikosti, chtělo to nějaké filmy, dokáže pobavit pořád. Pro mne je to jednička.
  • !!!

    Je to supráckej herec, i když je to už "starší pán" *3*
  • Re: Lovec hlav

    rad bych se zeptal kde jsi sehnal film - Lovec Hlav
  • Titulky na Samotáře

    Nemáte někdo titulky k fimu Samotář. Pokud ano, pošlete mi je.
  • Pan Herec

    Naprosto souhlasím s většinou příspěvků. Na Belmondovy filmy se mohu dívat stále i když je znám téměř nazpaměť. Vždy mě pobaví a vždy ve mě zanechají velký dojem. Jeho gesta, mimika a úsměv mi pokaždé vrátí dobrou náladu a chuť zvládnout všechny problémy. *5*
  • Největší bourák

    Jean-Paul Belmondo je můj oblíbenej herec už od dětství. Jeho kouzlo spočívá v tom, že není žádnej přeslazenej playboy. Je to prostě bourák, chlap vod kterýho byste nechtěl dostat přes držku, ale chtěl byste s ním zajít na pivo a pokecat o ženskejch. Je nezapomenutelnej jak v komediálních tak v dramatických rolí. Belmondo má zkrátka charisma, to je něco co dnešním hercům bytostně chybí. Viděl jsem od něj snad všechny filmy, ale můj oblíbenej je Profesionál a Lovec hlav. Pepa
  • Geniální a nenapodobitelný J.-P.Belmondo

    Dobrý den, víte, já jsem velkou obdivovatelkou Belmonda už velice dlouhou dobu a teprve až dnešní den jsem zjistila, že existuje toto diskuzní fórum. Tak mi dovolte napsat pár řádek o tomto naprosto úžasném člověku. Nejprve bych chtěla zmínit, že můj vztah k němu je velice vřelý (i když bohužel imaginární). Jean-Paul Belmondo - člověk, který je nenahraditelný, člověk, který se rodí jednou za život. Nemohu posoudit, jak se chová v soukromém životě, ale už podle filmů se dá vyčíst hodně. Jean-Paul Belmondo představuje velice charismatického muže s vnitřním kouzlem a silou osobnosti. ¨ Jeho filmy jsou naprosto geniální a plné fantazie. Dokázaly zaznamenat úspěch nejen ve Francii, ale po celém světě. Jeho postavy jsou velice originální a pestré. Ale nebyly by tak obdivovány, kdyby je nebyl představoval právě on. Myslím si, že jeho role mu byly psány přímo na tělo a tudíž hrál naprosto přirozeně a bez přetvářek. Čím častěji se dívám na Belmondovy filmy, tím víc si říkám, že jsou opravdu bezchybné a geniální. Není chyby, ani sebemenšího detailu, který by zničil umělecký a liský prvek v jeho dílech. Víte, chtěla bych vyjádřit vše, co cítím, když se řekně: Jean-Paul Belmondo, ale není to možné. Jelikož to, co se ukrývá v srdci lidském, to neví ani sám jeho nositel. Je toho tolik, co bych o něm chtěla napsat, ale na to by nestačil ani štos papírů, jelikož o něm se dá psát pořád a neustále a zůstane s námi věčně.... Proto: dík, dík a ještě jednou dík vám, Jean-Paule Belmonde, vám, který jste obohatil naši českou kulturu a otevřel mnohým oči a posunul dál jejich mysl. Vaše věrná obdivovatelka a divačka Michaela H. :-)
  • Jsem obyčejnej chlap ale díky *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit