Přejít na výpis diskuzí

Jean-Paul Belmondo

OSOBNOST 31.12.2006 
119 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky těmto hercům jako je J.P.Belmondo mám rád Francii, jinak bych snad o ní "nezakop". Líbí se mi jeho lehký přístup k velkým problémům, ikdyž riskuje hlavu, všechno dělá s klidem a pak se tomu zasměje. Vidím ho jako herce s velkým charismatem, který je i svou visáží nenapodobitelný. Není nejdokonalejší, ale získal si mě svým osobním přístupem. Pro mě to je nejlepší herec *3*
  • Lovec hlav

    Belmondo velkej frajer miluju vsechny filmy s nim je to klasika třeba Lovec hlav dobrej film jak tam na konci s tou brokovnicí vystřelí a řekne Zbraně co střílí jsou jen pro dospělé mladý muži a udělá svůj obvyklý úsměv
  • 4.9.2006

    Všechno nejlepší k narozeninám *5*
  • Bebel je prostě svůj. Strašné je,že je na jedné hromadě třeba s Boučkem ... *9*
  • sssssssuuuuppppppppppeeeeeeerrrrrrrrrrr

    Je to legenda je super vždy mne rozesměje *3* *3* *3*
  • KONTAKT na BEBELA

    Ahojte, kdybyste někdo měl kontakt na JP Belmonda, tak neváhejte a prosím mi ho pošlete. Už moc dlouho ho sháním. Díky *4*
  • J.P.B. je skvělej:)

    nevite kde bych našel komisaře Jordana nebo aspoň toho hajzla Meccaciho?:)
  • Samotář

    je mi 24 let a Bebel je a vždycky bude mím vzorem dokonalého herce! Nemá zde smysl vypisovat všechny ty užasnosti, které v sobě tento nenapodobitelný profesionál ukrývá, ale s něčím se vám přece jen musím svěřit! Představte si co se mi v květnu r. 2005 podařilo! Byl jsem se svou přítelkyní v Paříži a protože od první chvíle kdy jsem viděl Samotáře jsem se do Belmonda zamiloval, rozhodl jsem se, že tam někde musím najít to místo kde se natáčela ta závěrečná scéna kdy Belmondo střílí na jedoucí auto se Schneidrem! Nedalo to ani velkou práci a skutečně jsem to našel! Je to tam stále stejné, když jsem vstoupil do té restaurace kam se před 20 lety šel komisař Stan zeptat: "PŘED DESETI MINUTAMA OD TUD NĚKDO TELEFONOVAL" ...... NÉÉÉ, ALE TUŠIM ŽE SE TI PAMĚŤ VRÁTÍ........!!!!" byl jsem v úplném úžasu! Stejný pult, kasa pípa, no prosně nářez! Všechno jsem to zdokumentoval na kameře! Napnil se mi můj klukovský sen a já jsem stál na stejném místě, kde byl před dvaceti lety filmový štáb, ale hlavně slavný Belmondo! Stál jsem tam a díval se na ta vrata z kterých Schneider utíkal do té úzké ulice k bíle dodávce! Díval jsem se na tu zeď kam ho Belmonďák přimáčkl a řekl to slavné: "20 LET - BEZ UDĚLENÍ MILOSTI ! " Byl to překrásný pocit, až budete v Paříži tak tam zajděte určitě to nepřehlédnete! Je to velmi jednoduché! Naproti Eiffelově věži je obrovský mrakodrap jediný nejvišší v Paříži cca 200m (název nevím přesně nějak montpaster či tak něco, ale v každé mapě bude popsaný a navíc ho nepřehlédete!) K němu se dostanete metrem a nebo si uděláte výlet od Eiffelofky jako já! V sámotáři je ta budova pěkně vidět, když Belmondo na konci přijíždí svým Peugeotem 505 k oné restauraci má ho za zády po levé ruce tedi pri pohledu na po ruce pravé! No a přesne tak se musíte orientovat i vy! Ta ulice se jmenuje : rue du MAINE! Pak stačí jít ulicí pořád mírně z kopce a dívat se do prava kde narazíte na restauračku i na uličku! Tak hodně štěstí!!!!! ej P.S. omlouvám se za pravopis či překlepy!
  • ahojte

    Ahoj.Belmondo je proste .. najlepsi.zboznujem jeho sarm,tu jeho destikulaciu aku vedel vo filmoch podat ...a ako povedal jeden tu na fore,taky chlapi sa uz nerodia.je to bezva chlapik a filmy ma jedny z najlepsich.drzim mu takisto palce.a este chcem podotknut,ze ten zivotopis o nom je tu krasne podany
  • podoba

    Venda Smolejová mi řekla, že jsem podobnej Belmondovi...:) Kdyby chtěl někdo podpis stačí říct...:)
  • Je to chlap, co se už nerodí
  • je machr

    ahoj již několik let sbírám veškeré články a fotky o tomto vynikajícím herci,jeho filmy znám naprosto nazpamě ť,podle mě je to člověk který dosáhl svého snu za kterým šel snad už kdy boxoval a je dobře,že s tím skončil a věnuje se herectví
  • A to nemluvím o tom, že je nesmírně SEXY !!!
  • Mistr svého oboru

    Když se mne dneska někdo zeptá, koho jsem měl z cizích herců nejraději, právě Jean-Paul je jméno, které mi okamžitě přijde na mysl. Pokud to bude jen trochu možné, pořídím si jeho filmy do své filmotéky. Jeho filmy se už tak staly legendami ve svém pojetí a jako kluk jsem si přál mít tolik elánu jako asi můj nejoblíbenější "Bon Sen Klárk" :) A proto Yes - No - OK všem těm, kteří ho mají alespoň trochu rádi. Rád bych také vyzdvihl krásnou češtinu, se kterou pan Fikejz vylíčil jeho životopis.
  • Obrovská osobnost, velký herec komediálních i vážnějších rolí (Bídníci 20. století), hrdý reprezentant Francie. Vždy, když se jeho jméno objeví v jakékoliv souvislosti, zbystřím. Vyrůstal jsem na něm (ale také na Delonovi, Depardieuovi, Richardovi, Venturovi,...) a stále se k nim vracím. Velmi bych uvítal, kdyby Česká televize uvedla mnohem více jeho filmů.
  • správnej chlap jak má být,všechny jeho filmy měli perfektní děj narozdíl od těch dnešních made in USA....
  • scifi

    Poslední chlap
  • Jestli o někom z herců můžu říct že se se mi nikdy neokouká,je to on!Vždycky mě pobavil a i jako roztomilej dědula nic ze svého charisma neztratil.Držim mu palce.
  • Nejlepší komik a nejcharakterkstičtější herec šech dob,který se nikdy nenechal doubovat.Neviděl jsem s ním film, který by neměl oritinalitu a kde člověk byl napnut od začátku do konce. Přitom hraje obykle kladné hrdiny,ale ne absolutně v deksdentním sociálním měřítku. Rovněž originální filmový projev, dosud ani nenapodobený. Je škoda, že je již natolik starý, že mládež ho nepozná z novýh nápadů, které jsou rovněž v každém jeho filmu.Krampol mu jednou řeko:mistře, já V'ás znám já Vás dobuji, načež on na to - já Vás neznám dosud jsem nedoboval ani jeden Vás film.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit