Přejít na výpis diskuzí

Jiří Korn

OSOBNOST 31.12.2006 
89 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší chlap na světě

    Asi před11 dny jsem byla zde v Liberci na koncertu 4TETu...rvala jsem se, až jsem ukořistila lístek do 2 řady...představení bylo dokonalé, úžasné a úšasně dokonalé, byli moc vtipní a milí...dokonce jsem dostala bonbónek...na autogramiádě byli všichni moc mylí, ochotní, dobře naladění a usměvaví...příští rok musím zopakovat návštěvu koncertu...a všem kdo jste ještě nebyl DOPORUČUJI: NEVÁHEJTE, STOJÍ TO ZA TO!!!!!! Takže jestli jsi to někdo z členů 4TETu přečte, tak vám chci tímto pogratulovat a zároveň moc poděkovat....Byli jste úžasní *14*
  • Luky1987

    Tiež ho nepočúvam

  • Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k šedesátinám Jirko.
  • přání

    Milý Jirko
    Přání k tvým dnešním narozeninám
    a přání hlavně zdraví,štěstí
    a dobré pohody do dalších let.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Prosím, nevíte někdo jak se jmenuje překrásná píseň, kterou zpíval J. Korn někdy v sedmdesátých letech - v textu bylo něco jako "nebe je krásné jen díky oblakům" a "´kytky kvůli bodlákům" a "svět zázraků a krás". Prošla jsem snad všechny jeho LP, ale nenašla jsem ji. Víte-li někdo, napište mi prosím její název, případně pošlete mp3 na mejl tomek37@seznam.cz.Díky, tisíceré díky! *14* *14* *14*
    • Ahoj, miluše, píseň se jmenuje Radost až do rána a najdeš ji např. na YouTube, na Uloz.to apod. Vyšla již několikrát na deskách a CD :-)
  • Opět se hlásím s informací, že píseň J. Korna Skalní hnízda (minule jsem uvedl chybný název Ptačí hnízda)jsem již sehnal, vyšla u nás na jedné "nekornovské" kompilaci Nejvýznamnější textaři české populární hudby Eduard Krečmar. Píseň lze zakoupit na Supraphonline.cz. Jedná se rovněž o vzácnou nahrávku, jinde nevydanou. V této souvislosti se musím zmínit i o dalších raritách ze 60. let, tentokrát od Olympicu a George And Beatovens s Petrem Novákem. Na různých CD se objevily nahrávky, pořízené v rozhlase, případně v domácích podmínkách (P. Novák. Jsou to verze, které NIKDY nevyšly na žádných nosičích a pocházejí většinou ze soukromých archívů.
    Takto by se snad mohla objevit i píseň Mám kapsu prázdnou.
  • Luky1987

    Jiri Korn je v pohode. Byl dobrej tiež v muzikálu Dracula 

  • madmasel gisele

  • madmasel gisele

  • madmasel gisele

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit