Přejít na výpis diskuzí

Jonathan Rhys Meyers

OSOBNOST 31.12.2006 
170 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kus

    To je ale kus.Je uplně krásnej a hraju uplně super role!!Je uplně k sežrání!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • simuskap

    souhlasím;)

    Ahoj, musím souhlasit s většinou z vás.. Ty nádherné pronikavě modré oči, skvost:) Jen mě trochu mrzí, že v Tudorovních hraje zrovna takového s prominutím děvkaře Jindřicha XIII.,který měl 6 manželek:/ Co bych mu dále vytkla, tak by mohl být vyšší, kdesi jsem se dočetla, že má 177 cm:) Ale což, stačí. Prostě slova, která jsem měla na jazyku, už tu padly, takže se nebudu opakovat:) Prostě chlapík, jak má být;)
  • kyra123

    hmm

    safra to je ale kus chlapa, hned bych si dala říct *1* ...mít takovýhle i u nás tak je to tu jak v ráji *15* *1* *1*
    • Re: hmm

      Taaaaak....s tím s tebou souhlasím... *14*
  • Je hezkej

    Nevíte někdo, jestli má Jonathan řidičák atd?
  • Bóóže

    Já nevim, proč sou ty Irové takoví fešáci! To už je druhej, kterej mě dostal..nezajímá mě, jakej je, jestli to frajer nebo ne...prostě je to úžasně charismatickej chlap a v Tudorovcích na nově je úúžasnej!! prostě by se dal sežrat *14*
  • Jonathanova adresa

    Pls neznáte někdo jeho adressu??Pokuste se jí taky najít nemůžu ji nikde sehnat. *9* *9*
  • ďáblík

    Už to nechci vědět, už jsem to našla. Měří 1,78cm.
  • ďáblík

    Nevíte někdo kolik tento krásný a roztomilý ďáblík měří?
  • smartik91

    :-D

    Henry VIII. :jakým mravům jste naučila na francouzském dvoře? *1* *1* *1*
  • Jonathan

    Jonathan je ten nejnejnejkrásněějšííí na celým světě. *14* Jeho oči ale hlavně ty rty *15* *14* a v Tudorovcích takový charisma.I love you.
    • Re: Jonathan

      to maš pravdu takovy milaček na mazleni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit