Přejít na výpis diskuzí

Jonathan Rhys Meyers

OSOBNOST 31.12.2006 
170 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jonathan

    je krááásnej a sexy....ty jeho rty jsou k sežrání!!! *14* Poprvé sem ho viděla v Blafuj jako Beckham *14* tam byl úpa k sežrání potom sem ho viděla v Mission Impossible 3 a potom až nedávno Match Pointu *14* ...a tam byl úpa nejvíc sexy, škoda že Scarlet potom zastřelil a teď dávají Tudorovce...nádhera *14* hraje tam sice dost velkýho děvkaře-každej den jiná ženská *4* ale je sexy *14* ...vypadá úžasně je sladkej a ty jeho rtíky *14* *14*
    • najkyy

      Re: Jonathan

      jj máš pravdu je úžasnej *14*
  • Internet

    Čavec, nevítě někdo jestli se dají The tudors stáhnout, nebo sledovat online? HBO nemám a chtěla bych vidět alespoň první a druhou sérii. Díkec za odpověď
    PS: Vím že tu byl podobný dotaz ale já HBO prostě nemám a v pátek večer doma nebývám..
  • oznameni

    on je vážně boží, asi ho sežeru *8* *8* *14* *14*
  • smartik91

    Pro všechny, co se budou ptát, zda -li je gay!!!:)

    nebojte, gay opravdu není *1* ...už nějaký čas žije s jistou Reenou Hammerovou, celý článek si můžete přečíst např. v Tv magazínu(ten od 10. do 16. ledna:))...něco tam o něm píšou, tak se kdyžtak mrkněte *3*
    • Re: Pro všechny, co se budou ptát, zda -li je gay!!!:)

      Už s ní nechodí. Byl s ní do roku 2007...
      • smartik91

        Re: Re: Pro všechny, co se budou ptát, zda -li je gay!!!:)

        v tom případě mají v tom aktuálním tv magazínu chybu!!!:-D..takže je bez závazků teď jo? ;-) *3*
    • sexy

      Heeeeej, já ho sníííím asi či co, nevíte někdo nejde-li někde stáhnout první a druhá řada seriálu? Nějak nevydržím čekat od pátku do pátku *10* .
      • Re: sexy

        na HBO2 vysilají kazdé pondělí The Tudors druhou serii a dve hodiny
  • heeej

    Včera sem viděla tudorovce na nově a musim uznat, že sem neotrhla od Jonathana oči..on je tak nádhernej a charismatickej...až žasnu... *14* *14*
    • ajul

      Re: heeej

      naprosto souhlasím *14*
  • sexy

    Viděla jsem Tudorovce, je tam dost sexy, četla jsem že je gay, není to doufám pravda.. nevíte?
    • lamerienda

      Re: sexy

      Není. Ale na ženský je až moc *15*
  • smartik91

    hurá

    no dneska konečně začínají na nově Tudorovci:).jupíííííí *15* *1*
  • buffy93

    je fakt sladkej

    hej me se tez libi takovy pupik *1*
  • je tak sexy ...

    je tak smyslnej a sexy...jaho charisma vyzařuje už jen z fotek.. *14*
  • Mautinka

    On je proste nadhernej, sexy a vzrušující muž. *14* *14* *14* *14* MILUJU HO""!!!! *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit