Přejít na výpis diskuzí

Josef Váňa

OSOBNOST 31.12.2006 
544 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PANE VÁŇO JSTE JEDNIČKA

    Pane Váňo, ráda bych Vám touto cestou poblahopřála a popřála do dalších let hlavně to zdraví, protože vše ostatní dokážete sám. Jste úžasný člověk s neuvěřitelnou sílou, odvahou a velkým srdcem. Když jsem se na Vás dívala v tv, rozplakala jsem se dojetím a pocitem štěstí. Děkuji
  • kiris

    Můj dotaz na tn.cz byl uveřejněn!!!

    Michal 20:13
    Kdybyste mohl mít 3 přání,které by se vám splnila,co byste si přál a proč?
    Aby žokej Gehm začal chodit azačal závodit, aby celá moje rodina včetně maminky zůstali dlouho zdraví, aby se naší rodině dařilo a žili dobře.

    K tomu není co dodat Váňa je prostě super!!! *15* *15* *15*
  • lalipop

    gratulace..

    ..k další ceně Guta Jarkovského!! *1*
  • paraela

    dokonalost !!!

    V Koránu říká Bůh koni: ,Tobě rovného jsem neudělal. Všechny poklady světa leží mezi tvýma očima." Co nejdůvěrnějšího jste kdy zašeptal koni do ucha vy?
    Když jsem naposledy vyhrál se Železníkem Velkou pardubickou, spadl jsem na Popplerově skoku. Než jsem nasedl, křikl jsem: ,Tygře, my to dokážeme!" A pak už jsem jen přidával: ,Tygříku, jsi borec, frajer...!" A jak jsem zvyšoval intenzitu hlasu, Železník přestal skákat a začal lítat. Až do cíle... *15*
  • lalipop

    GRATULACE!

    KE VŠEMU! ZNAMENÁTE PRO VŠECHNY HROZNĚ MOC! *14*
  • chelsea22

    Neobyčejný člověk...

    ..je pan Josef Váňa !!!!
  • felicita

    Můj názor na pana Josefa Váňu...

    Proč je Josef Váňa tak oblíbený ? Myslím si,že je to proto,že je v tom nejlepším slova smyslu úplně normální...narozdíl od některých rádoby celebrit,které nikdy nic nedokázali,zůstal i přes svoje úspěchy a tvrdou dřinu skromným člověkem !! *15*
  • kiris

    Tak nějak jsem to tušila..

    ..že znova pojede a už to je úspěch! *1*
    A že vyhrál je mega úspěch!!! *1* *15*
    Moc gratuluju a doufám,že ještě nekončí,i když minulej rok tvrdil,že když vyhraje tak skončí!
  • zetzetzet

    váňa bude kmotr žiraf !

    Sedminásobný vítěz Velké pardubické Josef Váňa se stane kmotrem dvou mláďat žirafy síťované z brněnské zoo. Křest se připravuje na jaro příštího roku. Známý jezdec pokřtí samičku žirafy, která se narodila v červenci, a samečka, jenž přišel na svět teprve středu, řekl dnes ČTK vedoucí zoolog zahrady
    Jiří Vítek.

    "Pan Váňa má ke zvířatům
    blízko. Když jsme mu proto kmotrovství nabídli, byl hned pro. Žirafy zcela jistě dosud nekřtil," uvedl Vítek. Nyní je podle něj třeba už jen zvolit vhodný termín pro křest a sladit jej s Váňovými plány.

    *15*
  • terapatrick

    JOSEF VÁŇA....

    ...NENÍ SPORTOVCEM ROKU,NENÍ ANI SPORTOVCEM DESETILETÍ...DOKONCE NENÍ ANI SPORTOVCEM STOLETÍ !!! PROČ ? PROTOŽE JE SPORTOVCEM TISÍCILETÍ !!!!!!!!!!!!!!!!!!! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit