Přejít na výpis diskuzí

Juanes

OSOBNOST 31.12.2006 
665 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xxx

    Juanes je nejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejne jnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejn ejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnej nejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejne jnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejn ejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnej nejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejne jnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejn ejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnej nejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejne jnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejn ejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnej nejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejne jnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejn ejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnej nejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejne jnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejn ejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnej nejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejne jnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejn ejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnej nejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnej.. .nejlepší *14* *14*
    • Re: xxx

      máš těch NEJ málo na juanese
      • Re: Re: xxx

        já vim proto sam sou ty tečky ne? *3* kdybych měla napsat tolik NEJ abych vystihla juanese budu tady ještě jako stará bába sedět a psát nejnejnej... a taky tu umřu a možná ještě jako duch budu psát nejnejnej.... a pak mě vystídaj moje děti vnoučata pravnoučata.... stě na juanese těch NEJ nebude nikdy dost...
        • Re: Re: Re: xxx

          to je fakt a ani by pak nikdo ten text neodeslal ptž dřív by se bud podělal pc nebo by se stalo něco jinýho no... *1*
          • Re: Re: Re: Re: xxx

            tj a nebo že by za několik miliard let někdo opravdu napsal tolik NEJ že by vystihl juanese?
            • Re: Re: Re: Re: Re: xxx

              to by ani nikdo nikdy nedopsal *1* *1* *1* *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: xxx

              to ne no to by musel do nekonečna dycky u toho pc sedět někdo a psát nejnejnejnej..... *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: xxx

              no a třeba to ani nejde ptž juanese vystihne tak nekonečně NEJ a to nikdo nedopíše...
            • Re: Re: Re: Re: Re: xxx

              juj no tak to by byl borec a byl by to dost dlouhej článek....
  • Juanes jsi JEDNICKA *3* .....mas nejlepsi pisnicky SVETA!!!!!
    • Re:

      přesně tak! *14*
      • Re: Re:

        SVĚTA?? *7* VESMÍRU!!!!!!!
        • Re: Re: Re:

          jo to taky
          • Re: Re: Re: Re:

            ANO! *5*
  • Hej typku

    Znam ho a zpiva fakt dobre verte mi....!
    • Re: Hej typku

      a myslis jako ze my ne? *3*
  • juanes je super ma hlavně super hlas (milaček)
  • Milášek můj!!

    Juanes je ten nejlepší koho znám....jestli někdo víte víc o jeho koncertech..napište mi na mail prosím!!Miluju ho jako nikdo jiný!!! *14* *14* Nikdo lepší prostě není.A já nejsem jak vy ostatní...Já ho totiž nemiluju jen jako nějakého zpěváka....ale jako doopravdického...krááááásného chlapa!!! *4* Kterého miluju k zbláznění jako ještě nikdy nikoho!!! *13*
    • Re: Milášek můj!!

      Si moja krvná skupina.Aj ja mám rada Juanesa. *http://img.osobnosti.cz/smiles/11. gif11*
      • Re: Re: Milášek můj!!

        jo přesně tak já ho taky miluju úplně k zbláznění je úžasnej a ten jeho hlas tomu nejde odolat já si pustim jeho písničky i když nechci je prostě úžasnej!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • byla jsem an jeho koncerte 2x, byli jsme i v kolumbii, je to nadherny chlap, jeho pisnicky maji proste smrc....vzdycky kdyz ho slysim, proste tancuju at jsu vsude mozne... proste toto je chlap myho srdce.... aaaaaach jo:-)) *14*
    • Re:

      Pošlete mi prosím někdo všechny písničky, které od něho máte. Já je totiž nemůžu sehnat. Dík moc!
      • Re:

        http://lostdante.webovastranka.cz/f ile/95_Juanes Zkus to tady nevim jestli sou všechny ae je jich tam hodně ae musíš tam poslat sms aby se ti stáhly ae můžeš je tam poslouchat zadarmo *3*
      • Re: Re:

        Poradim ti odkaz www.tvojemp3.cz a do kolonky zadej Juanes a máš tam snad všechny jeho písničky:)
  • Juanes

    je super
  • juanes je ten nejlepsi zpevak.jeho pisnicky jsou uklidnujici a zaroven rozproudi kazdeho *3* *14*
    • Re:

      moje řeč *3* *3* *14* *14* *14* *14*
  • juanes je nejlepší *14* *4* *14*
    • Re:

      přesně tak *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit