Přejít na výpis diskuzí

Juanes

OSOBNOST 31.12.2006 
665 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xxx

    miluju ho! miluju ho strasne moc *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • kariňo

    Juanes je najlepší človek aký kedy bol na svete. a som rada že spiva ale smutna lebo nema žiadne koncerti a aj ked bude mat koncert pochibujem, že pride na Slovensko. ale aj tak je vždy môj milačik ktoreho budem počuvat vždy.
    • Re: kariňo

      to s tebou souhlasim je úúúžasnej *14* taky bych ho chtěla vidět naživo at přijede i knám do čech *14*
      • Re: Re: kariňo

        přesně taaaaaaaaaak *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • úžasnej

    juanes je úúúúžasnej a netvrďte že ne!
    • Re: úžasnej

      jo přesně tak
      • Re: Re: úžasnej

        že jo a ten jeho krásnej hlas no to je neuvěřitelný... *14* *14*
        • Re: Re: Re: úžasnej

          že jo já když slyšim jeho hlas tak to mě úpe zamrazí nevnímám nic jinýho :-* *14*
          • Re: Re: Re: Re: úžasnej

            *1* no dyt jo ze mě si táta pořát dělá srandu a řiká mi juanesko a jako mě to neva a on myslí že jo bo co...
            • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

              i já...
            • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

              ae jo bude věř tomu že bude klekne před nim na kolena jako já...
            • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

              njn žádnej učenej z nebe nespadl ae blbý se jen sypou a jestli tvůj brácha neposlouchá juanese tak je nejenom bez vkusu ae taky bez mozku... to já mam mlačí sestru sou jí 2 roky a nemá z toho ještě rozum ae určitě ho bude poslouchat vim to ptž on je úžasnej...
            • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

              starší :( a bez vkusu neposlouchá juanese...
            • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

              a je starší nebo mlačí?
            • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

              njn chlapi... to můj brácha taky a kolikrát je otravnej no a co já juanese miluju a to se nezmění ae brácha to nepochopí ptž je blbej
          • Re: Re: Re: Re: úžasnej

            jo přesně tak a jako vybav si to když poslouchám jeho písničky při hodině úča se mě na něco zeptá a já nevnímám xDD
            • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

              máma mě seřvala že sem mokrá a že jako sem nezaregistrovala že jede auto no a já: ne mami já sem poslouchala juaneska tak sem nepostřehla nic vůbec nic a ona že sem magor *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

              jo a pak si přišla domu a zjistila že si mokrá co *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

              no jasně dyt já to samý já šla louží a dost mega a nevšimla sem si v tu chvíli pro mě existoval jenom juanes měla sem ho před očima tak jak sem si měla všimnout louže nestudilo mě to ani nic jinýho nevnímala sem nic ani když mě postříkalo auto... *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

              přesně tak když máš to nejúžasnější na světě tak nevnímáš nic okolo to sou obyčejný věci a už mě málem přejelo auto ptž sem šla po silnici a prostředkem a poslouchala juanese a za mnou auto a možná troubilo to nwm ae já ho nevnímala...♥
            • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

              přesně to já už du automaticky kam mam jít ae náký auta nebo něco tkovýho neexistuje jenom juanes nic víc tu najednou není *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

              tak to já taky pořád du do tý ošklivý budovy (školy) no tak si tu cestu musim zpříjemnit pustim si juanese a najednou všechno okolo nevnímám jenom jeho úžasnej hlas... *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

              jj dala tyo a pak sem musela kuli tomu do ředitelny a mámě volali a pak mi máma řekla že mam nechávat telefon doma a stejně sem si ho brala ptž stě já chci poslouchat juanese i po cestě ptž jinak mě ta cesta nebaa xDD
            • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

              dalas mu aspon přes držku?
            • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

              tak to nám samčo taky ne já dycky potají ae už sem měla průser kuli tomu ptž pepin dement to na mě prásknul
            • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

              jo? tak to nám teda nepovolej jedině o Vv můžem poslouchat a to nemusíš nic vnímat jenom maluješ ae jinak by mi ten mobil sebrala
  • je fakt dobrej , líbí se mi jeho písničky a klipy má taky dobře vchtaný
  • zdrawím *15*
  • Mášo, Juanes vydal celkem tři CD: Fijate Bien, Un Día Normal, Mi Sangre (z toho je právě La Camisa). Mi Sangre teď koupíš snad ve všech obchodech :-), ty první dvě se taky daj sehnat, osobně jsem je kupovala v Bontonlandu, ikdyž už je to dlouho.
  • Ramazzotti is the Best!!!

  • První cd?

    ahojky. Juanes mě zaujal na MTV v Dominikánské rep. v Praze jsem jeho cd Un Dia Normal sehnala více méně omylem ale ted jsem se dočetla že existujou 3 cd. Prosím nevíte někdo kde koupím to úplně první? předem díky za pomoc pa 775 95 12 98 *15*
  • Ahoj, netuší někdo jak dlouho může trvat jeho koncert?? (chci jet do vídně..)
  • Juanes

    Je to v poho borecek ma nedhermy uklydnujici hlas kdys se citi mizerne tak se pustim jeho cd nejvice se mi libí pisně Volverte A Ver a La Cmisa Negra. La Camisa Negra je ve španelstine aJuanes zpiva o sve byvale a je to fakt bomba kdo tohle cd jeste neslysel at si ho co nejdriv poslechne *3* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit