Přejít na výpis diskuzí

Justin Bieber

OSOBNOST 10.7.2009 
7985 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dorisek111

    hmm.

    pardon ale ja sama jsem nemela odvahu mu napsat ale uz jsem to skusila napsala jsem mu jak se mas a vse o me....doufam ze mi odepise...hele mate na neho adresu?jestli jo tak to skuste teda jeho najit taky.ja jsem hledala az jsem nasla.pak jsem mu poslala dopis na tu jeho adresu a jen cekam na odpoved.. *14*
    • Re: hmm.

      hele ale jastin umí anglicky on vam nerpzumí *13*
      • dorisek111

        Re: Re: hmm.

        no..na co je asi google prekladac??? *1*
  • ajulina

    hlasujte

    http://www.o2arena.cz/O2arena/defau lt.aspx
    Holky musi mit vic hlasu nez ta MiLEY! *8*
    • kajuska4

      Re: hlasujte

      Já hlasuji pro Justinka furt *14* *14*
  • JB

    lidi pls nemáte na něj někdo facebook?? *4*
    • Re: JB

      prosím *7*
      • domca006

        Re: Re: JB

        mám ale jen tak nedám..:D napiš mi do zpráv a domluvíme se..ale myslim že už tě nepřijme ptž má moc prátel..
        • Re: Re: Re: JB

          Myslím si že nemáš. *13*
        • Re: Re: Re: JB

          nejsem tu zaregistrovaná.. *15*
          • Re: Re: Re: Re: JB

            pls dej mi ho *7*
            • Re: Re: Re: Re: Re: JB

              tak už tu zaregistrovaná jsem *4*
  • aluska33
    Až nato,že ho Selena nechala není žádnej chudák!! on ji miloval! ona ho prostě nechala! A co je jako na něm namýšlenýho?
  • Já mám justina biebera moc ráda miluji ho posloucjam jeho pisnicky proste se mi libí *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* MILUJI HO *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • sweet.anne

    Justin

    Justin dostal k narozkám Range Rover. :)
    • kikiss11

      Re: Justin

      WoW!!! Takový fáro.:D
    • sweet.anne

      Re: Justin

      A hlasujte, sice pořád nevím k čemu to je, ale nevadí. :D http://bit.ly/bcTQsd
  • z.u.z.k.a

    Bieber

    já ho žeru lidi.. a co ten koncert? bude nějaký ?
    • kate45

      Re: Bieber

      no to doufám....hlavně že tady bude Lady Gaga a přitom je známá "skoro" stejně dlouho jako Justin....
      • Re: Re: Bieber

        Hm, tak to byl dobrej vtip že Lady GaGa je "skoro" stejně dlouho známá jako Justin ... To asi nevíš o čem tu píšeš ... *7* *13*
  • Michale, já vážně nevím, jestli jsi s prominutím tak blbej nebo jestli to jen hraješ, měla jsem tě za docela inteligentního člověka,ale vážně o tom pochybuju. Reaguju na to video - je jasný,že na koncerty 19letýho kluka budou převážně chodit holky v jeho věku, ale to neznamená, že tam nezajde žádný kluk či dospělý chlap. Na tomto záběru (celý jsem ho nedokoukala) jsou vidět spíš holky, ale to neznamená, že tam nebyl žádný kluk. Nebo jsi možná naschvál vybral video, kde byly jen holky. Víš co, je mi to srdečně fuk. Já vím, že chlapi na jeho koncerty taky chodí, i když v menším počtu než holky. Inteligentní člověk pochopí, proč tomu tak je. Já to chápu a problém s tím nemám. Na Beatles taky chodily převážně holky. Je mi to úplně jedno. Už mě ani nebaví číst ty vaše telecí argumenty, co sem píšeš ty s tím Knokosem nebo jak se ten p*šuk jmenuje. Je mi fuk, že Justin dělá zčásti i tzv. elektronickou hudbu. No tak ať ji dělá. Když je v dnešní době ta možnost a má s tím úspěch, tak proč ne? Mimochodem, tu písničku zazpíval hezky, chtěla bych vidět tebe, jak by sis s tím poradil. Prosím tě, už mi nepiš, že tohle je diskuze o Justinovi, to vím i bez tebe. Já tady o něm diskutuju celou dobu, píšu svoje názory a je mi jasný, že ta závist a nenávist ve vás je, i kdybyste furt dokola opakovali, že není. Je mi vás vážně líto. Když se ti Justin tak nelíbí, tak proč sem furt lezeš? Názor na jeho hudbu stačí napsat jednou a ne opakovat to, co jsi sem napsal snad tisíckrát. Ale to je marný, až budeš dospělej, tak pochopíš, že ses choval jak magor.
    • Kronoss1
      Já tam chlapy našel! Moment, to je ochranka, tak zase nic.

      Ještě k mé přezdívce. Můžeš napsat rovnou, že jsem ču*ák bez toho, aby ses mě snažila zesměšňovat. Nakonec to ani vtipné není. Já mám ale alespoň jméno, které má nějakou historickou či kulturní váhu, která tobě patrně uniká.
      • Mě je tvoje přezdívka ukradená i kdyby sis tam napsal patolízal (to by se k tobě hodilo víc). Nemůžu za to, že seš slepej jak patrona a žádný kluky tam nevidíš. Hledej, šmudlo, hledej. Když už tady trávíš tolik času pliváním jedu po Justinovi, tak by to pro tebe neměl být problém. Hodně štěstí.
  • ahoj,justine já mám ráda justina bieber *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3*
  • Adruska11
    Beliebers nevíte kolik stojí kniha Justin bieber-first step 2 forever: my story? A kde jí seženu?
    • xElenax
      http://www.arara.cz/product/328665

      tady stojí 499, ale možná najdeš levněji
      • Adruska11
        děkuju :)
        • xElenax
          Není zač. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit